Appartement te koop: Limbrichterstraat 33A, Sittard
KopenSittard-GeleenAppartementenLimbrichterstraat 33A

Limbrichterstraat 33A

Sittard-Centrum, Sittard-Geleen

€ 750.000
Buurt Sittard-Centrum, SittardBekijk buurt
Albert Heijn op 110m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met geschiedenis

Dit appartement aan de Limbrichterstraat 33A in Sittard ademt historie. Het pand dateert uit 1725 en dat zie je terug in de karakteristieke uitstraling. Met 52 m² woonoppervlak is het compact, maar de ligging in het centrum maakt veel goed. De vraagprijs van €750.000 is aan de hoge kant, ook vergeleken met andere appartementen in Sittard-Geleen.

De buurt: Sittard-Centrum

Sittard-Centrum is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Een bewoner zegt: "Het centrum van Sittard biedt voldoende voorzieningen op loopafstand van het appartement, maar ook een stukje natuur ligt al op steenworp afstand." De buurt Sittard-Centrum telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij Albert Heijn, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen is er ook Nettorama op loopafstand. Kinderen gaan naar Jenaplanschool De Vlieger of Kindcentrum Sittard, beide op loopafstand. De gemeente Sittard-Geleen biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Roeters Makelaardij B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 14.423
Woonoppervlakte52m²
Perceeloppervlakte118m²
Bouwjaar1725
EnergielabelD
BuurtSittard-Centrum
WijkSittard
GemeenteSittard-Geleen

Locatie

Limbrichterstraat 33A, Sittard

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

6.0
Iva
05-01-2026
Veilig

N.V.T.

7.4
Jessica Tummers
30-08-2024
Goed

Het centrum van Sittard biedt voldoende voorzieningen op loopafstand van het appartement, maar ook een stukje natuur ligt al op steenworp afstand. Het station ligt om de hoek, waardoor er wel wat meer verkeer rondom de woning is. Dit zorgt verder niet voor overlast. Het is een veilige omgeving waar de meeste goed zorgen voor een opgeruimde buurt Kortom, een hele fijne plek om te wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Sittard-Centrum

Inwoners3.510
Mannen50%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Sittard-Centrum

Woningvoorraad2.396
Gem. WOZ-waarde€ 221.000
Koopwoningen26%
Huurwoningen74%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Albert Heijn
Walstraat 71
110m
Albert Heijn
Brugstraat 1
691m
Nettorama
Parallelweg 9
823m

Scholen

30 binnen 5 km

Jenaplanschool De Vlieger
Basisonderwijs · 103 leerlingen
584m
Kindcentrum Sittard
Basisonderwijs · 580 leerlingen
666m
ZMOK School Xaverius
Speciaal onderwijs · 86 leerlingen
1019m

Veelgestelde vragen

Over Limbrichterstraat 33A, Sittard

Welk energielabel heeft Limbrichterstraat 33A?

De woning aan Limbrichterstraat 33A in Sittard heeft energielabel D.

Is €750.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €750.000 ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€311.926) en is de hoogste van de 19 koopwoningen die nu in Sittard-Centrum te koop staan. Het appartement is met 52 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 98 m². De prijs lijkt vooral gedreven door de historische waarde en de centrale ligging.