Appartement te koop: Logger 212, Amstelveen
KopenAmstelveenAppartementenLogger 212

Logger 212

Punterbuurt, Amstelveen

€ 530.000
Buurt Punterbuurt, AmstelveenBekijk buurt
PLUS op 357m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Logger in Amstelveen is een fijne plek om te wonen. Met 108 vierkante meter woonoppervlakte is er volop ruimte. Het energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet de nieuwste standaard. De vraagprijs van €530.000 is marktconform voor appartementen in Amstelveen.

De Punterbuurt: rustig en groen

De Punterbuurt is een rustige woonwijk met veel groen. Het is een buurt waar je elkaar nog kent en waar kinderen veilig kunnen spelen. De buurt Punterbuurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, met veel eengezinswoningen. De bewoners zijn tevreden over de rust en de voorzieningen in de buurt.

Dagelijkse boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die twee straten verder zit. Ook de Albert Heijn en Jumbo zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals De Cirkel en OBS de Pioniers, beide op loopafstand. De gemeente Amstelveen biedt daarnaast goede voorzieningen voor het voortgezet onderwijs.

Aangeboden door Geijsel Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Geijsel Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 530.000
Prijs per m²€ 4.907
Woonoppervlakte108m²
Perceeloppervlakte959m²
Bouwjaar1980
EnergielabelC
BuurtPunterbuurt
WijkWaardhuizen Middenhoven
GemeenteAmstelveen

Locatie

Logger 212, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Punterbuurt

Inwoners2.800
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

32 binnen 5 km

PLUS
Parlevinker 23
357m
Albert Heijn
Brink 20
691m
Jumbo
Groenhof 165
822m

Scholen

43 binnen 5 km

De Cirkel
Basisonderwijs · 527 leerlingen
397m
OBS de Pioniers
Basisonderwijs · 246 leerlingen
462m
Willem-Alexanderschool
Basisonderwijs · 420 leerlingen
505m

Veelgestelde vragen

Over Logger 212, Amstelveen

Welk energielabel heeft Logger 212?

De woning aan Logger 212 in Amstelveen heeft energielabel C.

Is €530.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €530.000 is marktconform voor een appartement van 108 m² in Amstelveen. De prijs per vierkante meter ligt rond de €4.900, wat gebruikelijk is voor deze buurt. Het energielabel C kan invloed hebben op de maandlasten, maar de woning is goed onderhouden.

Hoe is de bereikbaarheid van de Punterbuurt?

Het treinstation ligt op 7,6 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op buslijnen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat duidt op een stedelijke omgeving.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals PLUS (357 m) en Albert Heijn (691 m). Ook zijn er basisscholen zoals De Cirkel (397 m) en OBS de Pioniers (462 m). Een park of plantsoen is op 300 m afstand, ideaal om te wandelen.

Wat is de sfeer in de Punterbuurt?

De Punterbuurt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is een kindvriendelijke buurt met een mix van koop- en huurwoningen. De bewoners zijn tevreden over de rust en de voorzieningen.

Hoe hoog zijn de bijkomende kosten voor dit appartement?

De bijkomende kosten bestaan uit overdrachtsbelasting (2% voor koopwoningen), notariskosten en eventuele makelaarskosten. Het energielabel C betekent dat de energiekosten gemiddeld zijn.

Is de Punterbuurt een veilige buurt?

De Punterbuurt heeft een laag aantal misdrijven (49 totaal) voor een buurt met 2.800 inwoners. Het is een rustige woonwijk waar de meeste bewoners zich veilig voelen.

Geijsel Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.