Appartement te koop: Louise de Colignylaan 189, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenLouise de Colignylaan 189

Louise de Colignylaan 189

Kralingen Oost, Rotterdam

€ 750.000
Buurt Kralingen Oost, RotterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 173m²
173m² woonoppervlakte
SPAR op 418m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Kralingen Oost

Dit appartement aan de Louise de Colignylaan 189 ademt de rust van een groene, statige buurt. Met 173 m² woonoppervlak is het een royale woning, gebouwd in 1980 en voorzien van energielabel C. De vraagprijs van €800.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Rotterdam in deze prijsklasse.

Buurt Kralingen Oost

Kralingen Oost is een groene, veilige buurt met veel natuur en karakteristieke huizen. Een bewoner zegt: "Het is een erg veilige buurt. Het is schoon en prachtig met zijn natuur en huizen." Een ander noemt het "een hele leuke gezellige buurt, prima bereikbaar met bvb metro of tram." Op basis van drie beoordelingen scoort de buurt Kralingen Oost gemiddeld een 6,75. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de SPAR om de hoek (twee straten verder) of bij de Albert Heijn op vijf minuten lopen. Voor de kinderen is Montessorischool Kralingen naast de deur, en de Vrije School Vredehof ook om de hoek. De gemeente Rotterdam biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarskantoor Langejan op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 4.335
Woonoppervlakte173m²
Perceeloppervlakte2273m²
Bouwjaar1980
EnergielabelC
BuurtKralingen Oost
WijkKralingen-Crooswijk
GemeenteRotterdam

Locatie

Louise de Colignylaan 189, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

8.3
Fenna
17-08-2025
Veilige prachtige omgeving.

Het is een erg veilige buurt. Het is schoon en prachtig met zijn natuur en huizen. De metro en de tram zijn in de buurt en via daar kan je overal eigenlijk komen. Er staan ook altijd genoeg deel fietsen / scooters in de buurt. Voor de kinderen zijn er genoeg scholen en sporten in de buurt. Een speeltuintje niet erg dichtbij, alleen een grote op de Oudedijk. Er zijn wel genoeg parkjes om in te spelen, of op schoolpleinen. Er zijn genoeg leuke tentjes en ijszaakjes.

4.1
Pookie
09-09-2024
Formeel

Niemand hier is sociaal altijd meteen agressief en er is niet genoeg groen alles is rotzooi

7.9
Eva
13-07-2024
Kralingen

Ik ben opgegroeid in Kralingen dus het is vanuit mijn perspectief een hele leuke gezellige buurt, prima bereikbaar met bvb metro of tram. Soms zijn er wel gevaarlijke gevallen, zoals schietpartijen maar dat is eigenlijk bijna nooit en niemand maakt die echt mee. Er zijn wel vaak mensen die fietsen proberen te stelen. De hygiene is prima, het is geen vieze buurt… maar er ligt wel veel afval, plastic vooral. Zelf heb ik hier op school gezeten dus ik vind het onderwijs hartstikke goed, de meeste mensen krijgen hier een advies voor de middelbare school gemiddeld of hoger, dus daar valt niks over te klagen Jammer vind ik dat er niet super veel voorzieningen zijn, wel de Kralingse plas en het bos natuurlijk maar als je het vergelijkt met bijvoorbeeld Hillegersberg-Schiebroek is het iets minder vermakend dan daar, omdat daar veel cafeetjes en winkeltjes zijn en in Kralingen mis ik dat wel. Maar het blijft m’n hometown !

Buurt statistieken

Gegevens uit Kralingen Oost

Inwoners8.685
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Kralingen Oost

Woningvoorraad3.882
Gem. WOZ-waarde€ 641.000
Koopwoningen46%
Huurwoningen53%

Supermarkten

106 binnen 5 km

SPAR
Voorschoterlaan 10
418m
Albert Heijn
Lusthofstraat 89
624m
Aldi
Lusthofstraat 81
624m

Scholen

211 binnen 5 km

Montessorischool Kralingen
Basisonderwijs · 230 leerlingen
189m
Vrije School Vredehof
Basisonderwijs · 238 leerlingen
245m
De Kralingsche School voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 220 leerlingen
421m

Veelgestelde vragen

Over Louise de Colignylaan 189, Rotterdam

Welk energielabel heeft Louise de Colignylaan 189?

De woning aan Louise de Colignylaan 189 in Rotterdam heeft energielabel C.

Is €800.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €800.000 ligt boven de mediaan van €600.000 in de buurt, maar de gemiddelde verkoopprijs in Kralingen Oost is €744.684. Met 173 m² en energielabel C is de prijs per m² ongeveer €4.624, wat onder het gemiddelde van €5.646 per m² ligt. Het is een royale woning in een gewilde buurt, dus de prijs is marktconform.

Hoe veilig is Kralingen Oost?

Bewoners geven aan dat de buurt veilig aanvoelt. Een review noemt het "een erg veilige buurt", al wordt ook genoemd dat er incidenteel fietsendiefstal voorkomt. Het totaal aantal misdrijven in de buurt is 521, maar zonder context is dat lastig te duiden. Over het algemeen wordt Kralingen Oost als prettig en veilig ervaren.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse basisscholen op loopafstand. Montessorischool Kralingen ligt op 189 meter, Vrije School Vredehof op 245 meter en De Kralingsche School op 421 meter. Voor voortgezet onderwijs is Vrije School Zuid-Holland op 436 meter. De afstand tot het voortgezet onderwijs is gemiddeld 0,9 km.

Hoe is het openbaar vervoer in Kralingen Oost?

De buurt is goed bereikbaar met metro en tram, zoals bewoners aangeven. Het treinstation ligt op 2,7 km afstand. Er staan ook deelauto's en -scooters in de buurt. De omgevingsadressendichtheid is hoog (3172 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel OV-mogelijkheden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 28,3% van de woningen label C, en 43,5% heeft een lager label (D of slechter). Je kunt dus verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning van dit bouwjaar (1980).

Zijn er parken of groen in de buurt?