Appartement te koop: Rivierdijk 245, Hardinxveld-Giessendam

Rivierdijk 245

Rvierdijk oost, Hardinxveld-Giessendam

€ 1.095.000
Buurt Rvierdijk oost, Hardinxveld-GiessendamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 179m²
179m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruim appartement met uitzicht op de rivier

Dit appartement aan de Rivierdijk in Hardinxveld-Giessendam heeft een oppervlakte van 179 m² en energielabel A, wat het een zeer zuinige woning maakt. Het bouwjaar 1999 betekent dat het relatief modern is. Met een vraagprijs van €1.095.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een woning van deze omvang en kwaliteit is het marktconform vergeleken met andere appartementen in Hardinxveld-Giessendam.

De buurt Rvierdijk oost

De buurt Rvierdijk oost is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen (87%) en een hoog percentage koopwoningen (93%). De buurt telt 495 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsgerichte buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij MCD, op ongeveer 900 meter afstand, of bij SPAR express op 1,2 km. Ook Albert Heijn en Aldi zijn binnen 2 km te vinden. Voor kinderen zijn er basisscholen dichtbij: Merwedeschool voor Openbaar Basisonderwijs op 288 meter en School met de Bijbel De Regenboog op 396 meter. Het treinstation ligt op 2,7 km. De gemeente Hardinxveld-Giessendam biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek op 1,6 km en een restaurant op 3,3 km.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Alblasserwaard Makelaars en Taxateurs en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.095.000
Prijs per m²€ 6.117
Woonoppervlakte179m²
Perceeloppervlakte1052m²
Bouwjaar1999
EnergielabelA
BuurtRvierdijk oost
WijkBoven Hardinxveld
GemeenteHardinxveld-Giessendam

Locatie

Rivierdijk 245, Hardinxveld-Giessendam

Buurt statistieken

Gegevens uit Rvierdijk oost

Inwoners495
Mannen52%
Vrouwen49%

Supermarkten

10 binnen 5 km

MCD
Lijnbaan 5
904m
SPAR express
Steenenhoek 1
1194m
SPAR express
Den Bout 1
1219m

Scholen

21 binnen 5 km

Merwedeschool voor Openbaar Basisonderwijs
Basisonderwijs · 126 leerlingen
288m
School met de Bijbel De Regenboog
Basisonderwijs · 242 leerlingen
396m
OBS Sigmond
Basisonderwijs · 107 leerlingen
1538m

Veelgestelde vragen

Over Rivierdijk 245, Hardinxveld-Giessendam

Welk energielabel heeft Rivierdijk 245?

De woning aan Rivierdijk 245 in Hardinxveld-Giessendam heeft energielabel A.

Is €1.095.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.095.000 is aan de hoge kant, maar gezien de ruime 179 m², het energielabel A en het bouwjaar 1999 is het marktconform voor een appartement van deze kwaliteit in Hardinxveld-Giessendam. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de unieke combinatie van grootte en zuinigheid.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 2,7 km afstand, wat goed te doen is met de fiets of auto. De buurt is rustig en landelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 355 adressen per km², wat duidt op een lage stedelijkheid. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je dichtbij.

Wat voor soort buurt is Rvierdijk oost?

Rvierdijk oost is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Het is een gezinsvriendelijke omgeving met een laag criminaliteitscijfer (14 misdrijven in totaal). De bevolking bestaat voornamelijk uit gezinnen en ouderen, wat bijdraagt aan een stabiele sfeer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Merwedeschool voor Openbaar Basisonderwijs ligt op 288 meter en School met de Bijbel De Regenboog op 396 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, naar ongeveer 5,9 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. Het is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen met een lager label.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?