Appartement te koop: Spuistraat 84A, Vlissingen
KopenVlissingenAppartementenSpuistraat 84A

Spuistraat 84A

Oude Binnenstad, Vlissingen

€ 489.000
Buurt Oude Binnenstad, VlissingenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Aldi op 252m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
38% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een appartement met een A+ energielabel in de Oude Binnenstad

Dit appartement aan de Spuistraat in Vlissingen combineert een energielabel A+ met een woonoppervlak van 98 m². Het bouwjaar 1969 is niet meer aan de buitenkant af te lezen, want het pand is goed onderhouden. De woning is gelegen in de historische binnenstad, waar je de zee kunt ruiken en de gezellige straatjes vol leven zijn. Met een vraagprijs van €489.000 is dit appartement aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Vlissingen, maar het energielabel en de ligging maken het een bijzondere optie.

De buurt Oude Binnenstad

De Oude Binnenstad is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt zo'n 3860 inwoners, met een mix van jong en oud. Opvallend is het hoge aandeel eenpersoonshuishoudens (1550) en het relatief lage aantal huishoudens met kinderen (285). De buurt Oude Binnenstad heeft een stedelijk karakter, met een omgevingsadressendichtheid van 2222 adressen per km². Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

In de Spuistraat zelf is het aangenaam wonen. 's Ochtends haal je snel een broodje bij de Aldi (om de hoek) of de Albert Heijn (twee straten verder). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals de Archipelschool Frans Naerebout en de Ichtusschool, beide op loopafstand. De gemeente Vlissingen biedt verder een breed scala aan voorzieningen, van restaurants tot een bibliotheek.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarskantoor Wisse Vastgoed aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 489.000
Prijs per m²€ 4.990
Woonoppervlakte98m²
Perceeloppervlakte232m²
Bouwjaar1969
EnergielabelA+
BuurtOude Binnenstad
WijkBinnenstad
GemeenteVlissingen

Locatie

Spuistraat 84A, Vlissingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Oude Binnenstad

Inwoners3.860
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Oude Binnenstad

Woningvoorraad2.591
Gem. WOZ-waarde€ 211.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen58%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Aldi
Glacisstraat 22C
252m
Albert Heijn
Aagje Dekenstraat 16
269m
Jumbo
Hermesweg 25
1403m

Scholen

22 binnen 5 km

Archipelschool Frans Naerebout
Basisonderwijs · 67 leerlingen
206m
Ichtusschool
Basisonderwijs · 125 leerlingen
206m
Archipelschool De Branding
Basisonderwijs · 119 leerlingen
490m

Veelgestelde vragen

Over Spuistraat 84A, Vlissingen

Welk energielabel heeft Spuistraat 84A?

De woning aan Spuistraat 84A in Vlissingen heeft energielabel A+.

Is €489.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €489.000 ligt 46% boven de gemiddelde vraagprijs van €336.022 in de buurt. De mediaanprijs in de Oude Binnenstad is €299.500. Het appartement heeft echter een energielabel A+, wat zeldzaam is in de buurt (slechts 5% van het aanbod heeft A+). Ook het woonoppervlak van 98 m² is bovengemiddeld. De prijs is aan de hoge kant, maar het energielabel en de ligging kunnen dit deels verklaren.

Hoe is de buurt Oude Binnenstad om in te wonen?

De Oude Binnenstad is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens en ouderen. De buurt heeft een hoge bebouwingsdichtheid. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien. Het treinstation ligt op 4,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. In de buurt heeft slechts 4,8% van de koopwoningen label A+. Dit label duidt op een lage energierekening, al zijn exacte bedragen afhankelijk van gebruik. Het is een groot voordeel ten opzichte van woningen met een lager label.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Aldi en Albert Heijn liggen beide op ongeveer 250 meter. Ook zijn er basisscholen zoals de Archipelschool Frans Naerebout en de Ichtusschool, beide op 206 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 3,5 km afstand.

Hoe veilig is de Oude Binnenstad?

In de buurt zijn in totaal 375 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer is niet uitgesplitst naar type, maar het is goed om te weten dat het om een stedelijke omgeving gaat. Vergelijk dit met andere buurten in Vlissingen om een beeld te krijgen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?