Appartement te koop: Koudekerkseweg 220, Vlissingen
KopenVlissingenAppartementenKoudekerkseweg 220

Koudekerkseweg 220

Bonedijkestraat en omgeving, Vlissingen

€ 399.000
Buurt Bonedijkestraat en omgeving, VlissingenBekijk buurt
Aldi op 482m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Dit appartement aan de Koudekerkseweg in Vlissingen voelt ruim en licht, met 96 m² woonoppervlak verdeeld over één verdieping. Het is gebouwd in 2001, dus je hebt moderne bouw met goede isolatie. De vraagprijs van €399.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Vlissingen, maar dat past bij de ruime oppervlakte en het bouwjaar.

## De buurt Bonedijkestraat e.o. is een stedelijke wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en stellen, en de sfeer is levendig. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat betekent dat er veel winkels en horeca in de buurt zijn.

Doordeweeks haal je brood bij de Aldi om de hoek (482 m) of bij de Albert Heijn twee straten verder (556 m). Voor schoolgaande kinderen is Archipelschool De Branding op 430 m lopen, en RK Basisschool St. Jozef op 540 m. De gemeente Vlissingen biedt verder een breed aanbod aan voorzieningen, van restaurants tot parken.

## Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Sinke Komejan Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 399.000
Prijs per m²€ 4.156
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte967m²
Bouwjaar2001
BuurtBonedijkestraat en omgeving
WijkMiddengebied
GemeenteVlissingen

Locatie

Koudekerkseweg 220, Vlissingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Bonedijkestraat en omgeving

Inwoners2.325
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Bonedijkestraat en omgeving

Woningvoorraad1.107
Gem. WOZ-waarde€ 212.000
Koopwoningen37%
Huurwoningen63%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Aldi
Glacisstraat 22C
482m
Albert Heijn
Aagje Dekenstraat 16
556m
Jumbo
Hermesweg 25
1498m

Scholen

24 binnen 5 km

Archipelschool De Branding
Basisonderwijs · 119 leerlingen
430m
RK Basisschool St. Jozef
Basisonderwijs · 164 leerlingen
540m
Iqra
Basisonderwijs · 43 leerlingen
555m

Veelgestelde vragen

Over Koudekerkseweg 220, Vlissingen

Is de prijs van €399.000 eerlijk voor deze woning?

De vraagprijs ligt 66% boven het buurtgemiddelde van €239.750, maar dat gemiddelde is gebaseerd op slechts 4 beschikbare woningen. De woning is met 96 m² groter dan het gemiddelde (86 m²) en heeft een modern bouwjaar (2001). In de buurt zijn de afgelopen tijd woningen verkocht voor gemiddeld €295.233, dus de vraagprijs is aan de hoge kant.

Hoe is de buurt Bonedijkestraat e.o. om in te wonen?

Het is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en stellen, en de sfeer is levendig. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien met zowel jonge als oudere inwoners.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Archipelschool De Branding zit op 430 m, RK Basisschool St. Jozef op 540 m, en Iqra op 555 m. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 2,6 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 4,3 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte autorit.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 25% van de woningen label A, 50% label C en 25% label D of lager. Omdat de woning uit 2001 is, kun je een redelijk zuinige woning verwachten.

Zijn er veel koopwoningen in de buurt?

In de buurt is 37% van de woningen koop, de rest is huur. Er staan momenteel 4 koopwoningen te koop, waarvan dit appartement de duurste is. De gemiddelde vraagprijs per m² is €2.782.

Sinke Komejan Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk