Stationsstraat 21A
Ermelo - Centrum, Ermelo
Een ruim appartement midden in Ermelo
Dit appartement aan de Stationsstraat 21A ligt in het hart van Ermelo, waar je zo de winkels en het uitgaansleven inloopt. Met een vraagprijs van €450.000 zit je hier 23% onder de gemiddelde vraagprijs van €584.095 voor appartementen in Ermelo, wat deze woning een scherpe prijs maakt.
De woning zelf
Het appartement uit 1999 heeft vier kamers, waarvan drie slaapkamers, en één badkamer. De woonoppervlakte is volgens de BAG-registratie 140 m², terwijl de makelaar 122 m² opgeeft. De woning heeft een inhoud van 414 m³ en beschikt over dakisolatie, muurisolatie en dubbel glas (HR+ of HR++). De verwarming gaat via een cv-ketel. Het energielabel is A, een zuinig label.
Leven in het centrum
Met bijna 3.000 inwoners is dit een levendige buurt, waar 34% van de bewoners 65 jaar of ouder is. Bewoners van de buurt Ermelo - Centrum geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,55, op basis van tien beoordelingen. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand." Een ander noemt het "Prima, nette mensen."
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen doe je bij de Lidl op 254 meter of de Albert Heijn op 279 meter, allebei om de hoek. Voor schoolgaande kinderen liggen de Protestants Christelijke Basisschool Irene en Beatrix op ongeveer 500 meter. De huisartsenpraktijk Gunneweg-Groot zit op 596 meter en de apotheek De Witte Pauw op 302 meter. Buslijn 501 stopt op 58 meter bij halte Molenaarsplein, en het treinstation Ermelo ligt op 963 meter. De gemeente Ermelo biedt daarmee een complete basis.
Risico-indicaties op adresniveau
De geluidsbelasting van wegverkeer is 63 dB Lden, boven de geluidsnorm, terwijl spoorweglawaai met 30 dB Lden onder de norm blijft. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Bij hevige regen is de kans op wateroverlast gemiddeld, het overstromingsrisico is laag en blijft laag in 2050. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Stationsstraat 21A, Ermelo
Hoe verhoudt de vraagprijs van €450.000 zich tot andere woningen in de buurt?
De vraagprijs ligt 23% onder de gemiddelde vraagprijs van €584.095 in de buurt. De mediaanprijs in Ermelo - Centrum is €469.500, dus deze woning zit daar ook onder. Het is een scherpe prijs voor een appartement met deze oppervlakte, zeker gezien het energielabel A.
Hoeveel kamers en slaapkamers heeft dit appartement?
Het appartement heeft vier kamers, waarvan drie slaapkamers, en één badkamer. De woonoppervlakte is volgens de BAG-registratie 140 m², terwijl de makelaar 122 m² opgeeft. De woning heeft één woonlaag en een inhoud van 414 m³.
Hoe zit het met geluidsoverlast rondom de Stationsstraat?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 63 dB Lden, wat boven de geluidsnorm ligt. Spoorweglawaai is 30 dB Lden, onder de norm. Dit zijn indicaties op adresniveau uit openbare data, geen metingen ter plaatse. De woning ligt aan een straat met een verhoogde geluidsbelasting.
Welke voorzieningen zijn er op loopafstand?
De Lidl en Albert Heijn zitten op ongeveer 250 tot 280 meter, en de apotheek op 302 meter. Basisscholen Irene en Beatrix liggen op 478 en 500 meter. De huisartsenpraktijk Gunneweg-Groot is op 596 meter. Buslijn 501 stopt op 58 meter bij halte Molenaarsplein, en het treinstation Ermelo ligt op 963 meter.
Wat voor buurt is Ermelo - Centrum?
Ermelo - Centrum heeft bijna 3.000 inwoners, waarvan 34% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Ermelo geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,55. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand." Een ander noemt het "Prima, nette mensen."
Is er een risico op wateroverlast of overstroming bij dit adres?
Bij hevige regen is de kans op wateroverlast gemiddeld. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties op adresniveau, geen inspectie van de woning zelf.
Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?
Het energielabel is A, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten. De woning heeft dakisolatie, muurisolatie en dubbel glas (HR+ of HR++), wat bijdraagt aan een efficiënt energieverbruik.





