Kopen›Ermelo›Appartementen›Branderskamp 35

Branderskamp 35

Ermelo - Centrum, Ermelo

€ 495.000
Buurt Ermelo - Centrum, ErmeloBuurt
Albert Heijn op 56m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65 jaar of ouder
AI-samenvatting

Een appartement met dakterras in het centrum van Ermelo

Dit appartement uit 2013 ligt in het centrum van Ermelo, met een vrij uitzicht. Met een vraagprijs van €495.000 zit je hier 15% onder de gemiddelde vraagprijs van €584.095 voor appartementen in Ermelo. De woning is energiezuinig met energielabel A en heeft een warmtepomp.

De woning zelf

Deze galerijflat heeft 3 kamers, waaronder 2 slaapkamers en 1 badkamer, verdeeld over één woonlaag. De woning is volledig geïsoleerd met dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie. Daarnaast is er een dakterras en een balkon. De woning heeft vloerverwarming door de hele woning en een warmtepomp. Het is volle eigendom en de VvE-bijdrage is €191 per maand. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 113 m², terwijl de makelaar 115 m² opgeeft.

Ermelo - Centrum

Met bijna 3.000 inwoners en relatief veel 65-plussers is dit een levendige dorpskern. Bewoners van de gemeente Ermelo geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,55; een van hen zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand". Een ander noemt het "Prima, nette mensen." De buurt Ermelo - Centrum heeft een mix van inwoners, met 34% 65-plussers.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De Albert Heijn ligt op 42 meter, dus boodschappen zijn letterlijk naast de deur. Ook de Lidl is om de hoek, op 494 meter. Voor schoolgaande kinderen is de Protestants Christelijke Basisschool Beatrix op 577 meter, en de huisartsenpraktijk Bijstra zit op 663 meter. De apotheek De Witte Pauw vind je op 532 meter. De bushalte Ermelo, 't Weitje met lijnen 104, 114, 206 en 674 is op 101 meter, en treinstation Ermelo ligt op 1,2 kilometer. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer is 58 dB Lden, boven de geluidsnorm, terwijl spoorweglawaai met 28 dB Lden onder de norm blijft. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, maar het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.

Bron en aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder B&W Makelaardij vestiging Harderwijk op Funda.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds17 april 2026
Datum ontdekt13 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 495.000
Prijs per m²€ 4.381
VvE-bijdrage€ 191 p.m.

Energie

EnergielabelA
IsolatieDakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingGehele vloerverwarming en warmtepomp
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte115 m²
ObjectoppervlakteKadaster113 m²
Inhoud386 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers3
Slaapkamers2
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen op1e woonlaag

Bouw

Soort woningAppartement
Bouwjaar2013
Type omgevingIn centrum en vrij uitzicht

Buitenruimte

BalkonDakterras aanwezig en balkon aanwezig

Ligging

GemeenteErmelo

Veelgestelde vragen

Over Branderskamp 35, Ermelo

Wat is de vraagprijs van dit appartement en hoe verhoudt die zich tot de buurt?

De vraagprijs is €495.000. Dat is 15% lager dan de gemiddelde vraagprijs van €584.095 in de buurt. De mediaanprijs in de buurt is €469.500, dus dit appartement zit daar iets boven. De prijs per vierkante meter is €4.304, gebaseerd op de opgave van de makelaar van 115 m².

Hoe is de woning ingedeeld en welke kenmerken heeft het?

Het is een galerijflat met 3 kamers, waaronder 2 slaapkamers en 1 badkamer, op één woonlaag. De woning heeft een dakterras en een balkon. Volgens de makelaar is de woning volledig geïsoleerd met dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie. De verwarming gaat via vloerverwarming en een warmtepomp. De VvE-bijdrage is €191 per maand.

Zijn er risico's op het gebied van geluid, fundering of klimaat?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 58 dB Lden, boven de geluidsnorm, terwijl spoorweglawaai met 28 dB Lden onder de norm blijft. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, maar het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt en hoe is de bereikbaarheid?

De Albert Heijn ligt op 42 meter, de Lidl op 494 meter. De huisartsenpraktijk Bijstra zit op 663 meter en de apotheek De Witte Pauw op 532 meter. De dichtstbijzijnde basisschool is de Protestants Christelijke Basisschool Beatrix op 577 meter. Bushalte Ermelo, 't Weitje met lijnen 104, 114, 206 en 674 is op 101 meter, en treinstation Ermelo ligt op 1,2 kilometer.

Hoe is de buurt Ermelo - Centrum?

De buurt heeft bijna 3.000 inwoners, waarvan 34% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Ermelo geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,55. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand". Een ander noemt het "Prima, nette mensen."

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten. De woning heeft daarnaast een warmtepomp en is volledig geïsoleerd, wat bijdraagt aan een lager energieverbruik.

Hoeveel kost dit appartement per vierkante meter?

De prijs per vierkante meter is €4.304, gebaseerd op de door de makelaar opgegeven oppervlakte van 115 m². De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €5.180, dus dit appartement ligt daar onder.