Appartement te koop: Vlietlaan 54, Bussum
KopenGooise MerenAppartementenVlietlaan 54

Vlietlaan 54

Raadhuisplein, Gooise Meren

€ 499.500
Buurt Raadhuisplein, BussumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 209m²
209m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 326m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement met karakter

Dit appartement aan de Vlietlaan in Bussum ademt de sfeer van de jaren twintig. Met 209 vierkante meter woonoppervlak is het een royale woning, verdeeld over één verdieping. De hoge plafonds en grote ramen geven een ruimtelijk gevoel. De vraagprijs van €499.500 is marktconform voor een appartement van deze omvang in Bussum. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs van appartementen in Gooise Meren ligt rond dezelfde prijs per vierkante meter.

De buurt Raadhuisplein

Het appartement ligt in de buurt Raadhuisplein, een rustige en nette buurt in het centrum van Bussum. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 8,6. "Rustige, nette buurt. Vriendelijke mensen. Altijd wel mensen op straat. Veel scholieren. Veilige weg," zegt de bewoner. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden, van jong tot oud.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn, om de hoek op twee straten verder. Ook Vomar is op loopafstand. Voor het basisonderwijs zijn de Brandsmaschool en Koningin Emmaschool beide op loopafstand. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met het Volantcollege en Goois Lyceum op tien minuten lopen. De gemeente Gooise Meren biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Siewe Makelaars Almere aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.500
Prijs per m²€ 2.390
Woonoppervlakte209m²
Perceeloppervlakte896m²
Bouwjaar1925
EnergielabelD
BuurtRaadhuisplein
WijkBussum Centrum
GemeenteGooise Meren

Locatie

Vlietlaan 54, Bussum

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Piet
11-06-2024
Top

Rustige, nette buurt. Vriendelijke mensen. Altijd wel mensen op straat. Veel scholieren. Veilige weg.

Buurt statistieken

Gegevens uit Raadhuisplein

Inwoners1.470
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Veerstraat 20
326m
Vomar
Landstraat 136
378m
Nettorama
Landstraat 18
682m

Scholen

40 binnen 5 km

Brandsmaschool
Basisonderwijs · 223 leerlingen
366m
Koningin Emmaschool
Basisonderwijs · 430 leerlingen
473m
Volantcollege voor mavo havo vwo
Voortgezet onderwijs · 508 leerlingen
495m

Veelgestelde vragen

Over Vlietlaan 54, Bussum

Welk energielabel heeft Vlietlaan 54?

De woning aan Vlietlaan 54 in Bussum heeft energielabel D.

Is €499.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €499.500 voor 209 m² komt neer op ongeveer €2.390 per m². In Bussum liggen de prijzen voor appartementen rond dit niveau, zeker voor een woning met een dergelijk woonoppervlak. Het energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 1925, dus houd rekening met hogere stookkosten dan bij een moderner label.

Hoe is de buurt Raadhuisplein om in te wonen?

De buurt wordt beoordeeld met een 8,6 door een bewoner, die het omschrijft als rustig, net en veilig. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens en de sfeer is gemengd qua leeftijd. Het is een centraal gelegen buurt met winkels en horeca op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 0,8 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Dat is handig voor reizen naar Amsterdam of Utrecht.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Brandsmaschool (366 m) en de Koningin Emmaschool (473 m). Voor voortgezet onderwijs zijn het Volantcollege (495 m) en het Goois Lyceum (537 m) dichtbij.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen een straal van 1 km vind je Albert Heijn (326 m), Vomar (378 m), Nettorama (682 m) en Ekoplaza (817 m). Ook PLUS is op 970 m afstand. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat is gebruikelijk voor een appartement uit 1925. Het betekent dat de woning matig geïsoleerd is en je hogere energiekosten kunt verwachten dan bij een woning met label A of B.

Siewe Makelaars Almere
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar