Tussenwoning te koop: Ratelaar 89, Apeldoorn
KopenApeldoornTussenwoningenRatelaar 89

Ratelaar 89

Sluisoord, Apeldoorn

€ 384.500
Buurt Sluisoord, ApeldoornBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 128m²
128m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Sluisoord

Deze tussenwoning aan de Ratelaar staat in een rustige, groene buurt in Apeldoorn-Noordoost. Met 128 m² woonoppervlak en een perceel van 159 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1973 heeft energielabel C en is degelijk onderhouden. Voor een prijs van €384.500 is dit een marktconforme optie vergeleken met andere tussenwoningen in Apeldoorn.

Buurt Sluisoord

Sluisoord is een gemengde wijk met veel groen en voorzieningen dichtbij. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,3. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is zeer vriendelijk en behulpzaam naar elkaar. Als je elkaar tegen komt is er altijd wel contact te leggen." Een ander noemt het "hopeloos" en voelt zich niet meer thuis tussen de nieuwe buren. De buurt Sluisoord telt ruim 4200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel brood bij de Lidl om de hoek (650 m) of bij Jumbo (686 m). De Albert Heijn is ook op loopafstand (777 m). Voor schoolgaande kinderen is PCBO Prinses Margriet (167 m) een paar straten verder, en voortgezet onderwijs Mheenpark (225 m) is ook dichtbij. De gemeente Apeldoorn biedt verder volop parken en speelplekken in de buurt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hunink & Holtrigter aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 384.500
Prijs per m²€ 3.004
Woonoppervlakte128m²
Perceeloppervlakte159m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
BuurtSluisoord
WijkNoordoost
GemeenteApeldoorn

Locatie

Ratelaar 89, Apeldoorn

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

6.4
Jan Bijsterbosch
13-11-2025
hopeloos

ik woon er nu 55 jaar maar het wordt er niet fijne op in begin was goed wonen ik woon nu alleen mijn ouders zijn allebij hier overleden ik moch blijven wonen maar ik woon nu tussen heel ander soort mensen ik zou wel graag weg willen maar de woning bouw steld zo veel eisen dat ik voloping wel blijft wonen

8.1
Anne
31-10-2023
Welkom

Mijn buurt is zeer vriendelijk en behulpzaam naar elkaar. Als je elkaar tegen komt is er altijd wel contact te leggen

Buurt statistieken

Gegevens uit Sluisoord

Inwoners4.255
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Sluisoord

Woningvoorraad1.828
Gem. WOZ-waarde€ 314.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Lidl
Operaplein 19
649m
Jumbo
Korianderplein 61
686m
Albert Heijn
Operaplein 110
777m

Scholen

80 binnen 5 km

PCBO Prinses Margriet
Basisonderwijs · 133 leerlingen
167m
Mheenpark
Voortgezet onderwijs · 582 leerlingen
225m
Mheenpark (onderbouwlocatie)
Voortgezet onderwijs · 186 leerlingen
274m

Veelgestelde vragen

Over Ratelaar 89, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Ratelaar 89?

De woning aan Ratelaar 89 in Apeldoorn heeft energielabel C.

Is €384.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €384.500 ligt rond de mediaan van €389.000 voor koopwoningen in Sluisoord. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.375, wat overeenkomt met de vraagprijs van deze woning (€3.004 per m²). Het is een marktconforme prijs.