Hoekwoning te koop: Charlie Chaplinweg 3, Almere
KopenAlmereHoekwoningenCharlie Chaplinweg 3

Charlie Chaplinweg 3

Filmwijk Noord, Almere

€ 630.000
Buurt Filmwijk Noord, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 139m²
139m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Filmwijk Noord

Deze hoekwoning aan de Charlie Chaplinweg 3 ademt ruimte en licht. Met 139 m² woonoppervlak en een perceel van 240 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A+ betekent lage stookkosten. De vraagprijs van €630.000 is marktconform voor hoekwoningen in Almere.

De buurt: Filmwijk Noord

Filmwijk Noord is een rustige, groene wijk met veel water en parken. De buurt Filmwijk Noord telt 1.360 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud. Het is een gemengde buurt met zowel een- als meergezinswoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Het dagelijks leven

Voor je boodschappen kun je terecht bij de Aldi, op vijf minuten lopen. Ook Dirk en Albert Heijn zijn om de hoek. Kinderen kunnen naar de Openbare Basisschool Polygoon, twee straten verder, of naar Basisschool de Olijfboom, op loopafstand. De gemeente Almere biedt verder volop voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 630.000
Prijs per m²€ 4.532
Woonoppervlakte139m²
Perceeloppervlakte240m²
Bouwjaar1994
EnergielabelA+
BuurtFilmwijk Noord
WijkFilmwijk
GemeenteAlmere

Locatie

Charlie Chaplinweg 3, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Filmwijk Noord

Inwoners1.360
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Aldi
Regisseurstraat 1a
605m
Dirk
Korte Promenade 2-6
945m
Albert Heijn
Watercipresstraat 15
978m

Scholen

78 binnen 5 km

Openbare Basisschool Polygoon
Basisonderwijs · 211 leerlingen
283m
Openbare SGM Helen Parkhurst
Voortgezet onderwijs · 1754 leerlingen
424m
Basisschool de Olijfboom
Basisonderwijs · 182 leerlingen
557m

Veelgestelde vragen

Over Charlie Chaplinweg 3, Almere

Welk energielabel heeft Charlie Chaplinweg 3?

De woning aan Charlie Chaplinweg 3 in Almere heeft energielabel A+.

Is €630.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €630.000 is marktconform voor een hoekwoning van 139 m² met een perceel van 240 m² in Filmwijk Noord. Het energielabel A+ is een pluspunt. Vergelijkbare woningen in de buurt geven aan dat dit een reële prijs is.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 1,2 km afstand, ongeveer vijftien minuten lopen.

Wat voor type buurt is Filmwijk Noord?

Filmwijk Noord is een groene, rustige wijk met veel waterpartijen. Het is een gemengde buurt met zowel eengezinswoningen als appartementen. De omgevingsadressendichtheid is 2.144, wat duidt op een sterk stedelijk gebied.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Openbare Basisschool Polygoon ligt op 283 meter, Basisschool de Olijfboom op 557 meter, en de Openbare SGM Helen Parkhurst (voortgezet onderwijs) op 424 meter.