Hoekwoning te koop: Dormigstraat 15, Landgraaf
KopenLandgraafHoekwoningenDormigstraat 15

Dormigstraat 15

De Dormig, Landgraaf

€ 629.000
Buurt De Dormig, LandgraafBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 278m²
278m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan de Dormigstraat 15 in Landgraaf heeft een woonoppervlak van 278 m² en een perceel van 542 m². Het bouwjaar 1933 geeft de woning karakter, met een energielabel D. De vraagprijs van €629.000 is aan de hoge kant, maar past bij de ruime opzet. Vergelijk andere hoekwoningen in Landgraaf om een beeld te krijgen van het aanbod.

De Dormig: een groene, rustige wijk

De buurt De Dormig is een rustige woonwijk met veel groen. Volgens CBS-data wonen er 1.110 mensen, waarvan een relatief groot deel 65 jaar of ouder is. Het is een buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De buurt De Dormig heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS (om de hoek), Albert Heijn (twee straten verder) of Jumbo (twee straten verder). Ook zijn er scholen in de buurt: Beroepscollege Parkstad Limburg, loc. Brandenberg (om de hoek) en OBS Wereldwijs (vijf minuten lopen). De gemeente Landgraaf biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Houben Makelaardij o.z. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 629.000
Prijs per m²€ 2.263
Woonoppervlakte278m²
Perceeloppervlakte542m²
Bouwjaar1933
EnergielabelD
BuurtDe Dormig
WijkSchaesberg
GemeenteLandgraaf

Locatie

Dormigstraat 15, Landgraaf

Buurt statistieken

Gegevens uit De Dormig

Inwoners1.110
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

26 binnen 5 km

PLUS
Raadhuisplein 14
670m
Albert Heijn
Prinssenstraat 52
720m
Jumbo
Vivaldipassage 5
759m

Scholen

52 binnen 5 km

Beroepscollege Parkstad Limburg, loc. Brandenberg
Voortgezet onderwijs · 509 leerlingen
334m
Locatie Eijkhagen
Voortgezet onderwijs · 1352 leerlingen
359m
SBO de Wissel
Speciaal onderwijs · 100 leerlingen
467m

Veelgestelde vragen

Over Dormigstraat 15, Landgraaf

Welk energielabel heeft Dormigstraat 15?

De woning aan Dormigstraat 15 in Landgraaf heeft energielabel D.

Is de vraagprijs van €629.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €629.000 is aan de hoge kant voor een hoekwoning in Landgraaf, maar de woning is met 278 m² woonoppervlak en 542 m² perceel ook uitzonderlijk ruim. Het energielabel D is gemiddeld. Vergelijk met andere hoekwoningen in de gemeente om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is de buurt De Dormig om in te wonen?

De Dormig is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen relatief veel ouderen, maar ook gezinnen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat zorgt voor een rustige woonomgeving. Er zijn geen recente bewonersreviews beschikbaar, maar de CBS-cijfers wijzen op een stabiele buurt.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Boodschappen kun je doen bij PLUS (670 m), Albert Heijn (720 m) of Jumbo (759 m). Scholen in de buurt zijn onder andere Beroepscollege Parkstad Limburg (334 m) en OBS Wereldwijs (526 m). Ook zijn er een huisartsenpraktijk (500 m) en een treinstation (1,1 km) in de buurt.