Hindelaan 12
Centrum Lunteren, Ede
Een hoekwoning met karakter in Lunteren
Deze hoekwoning aan de Hindelaan 12 staat in het centrum van Lunteren, een dorp waar de heide en het bos op loopafstand liggen. Met een vraagprijs van €658.500 zit deze woning 22% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €844.913, wat hem scherp geprijsd maakt. Het is een eengezinswoning uit 1985 met een energielabel C. De woning is onderdeel van het aanbod hoekwoningen in Ede.
Indeling en buitenruimte
De woning heeft vijf kamers, waaronder vier slaapkamers, verdeeld over drie woonlagen. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 111 m², terwijl de BAG-registratie 109 m² aangeeft; het perceel is in beide bronnen 193 m². Buiten zijn er een achtertuin, voortuin en zijtuin, plus een vrijstaande stenen garage. De woning is volledig geïsoleerd met dak-, muur- en vloerisolatie en heeft een cv-ketel. Het is volle eigendom.
Leven in Centrum Lunteren
Met ruim 4.200 inwoners en een mix van gezinnen en ouderen is dit een levendige dorpskern. Bewoners van de buurt Centrum Lunteren geven hun omgeving gemiddeld een 7,87; een van hen zegt: "Zowel het centrum als natuur zoals de heide en het bos zijn op loopafstand (ca. 5min lopen) en goed te bereiken." Een ander noemt het "een fijne groene sociale buurt". De meeste woningen hier zijn eengezinswoningen, en het aantal misdrijven ligt op 91 per jaar.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen doe je bij de Dekamarkt op 443 meter, of bij de Aldi en Albert Heijn op iets meer dan 600 meter. Basisschool De Sprong ligt op 234 meter, en de huisartsenpraktijk Kasbergen is op 524 meter. De dichtstbijzijnde bushalte is Lunteren, Hertenlaan met lijn 505 op 322 meter, en treinstation Lunteren ligt op 890 meter. De gemeente Ede heeft verder een ziekenhuis op 7,2 kilometer. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer is 48 dB Lden en van spoorweglawaai 3 dB Lden, beide niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag op zandgrond, en wateroverlast bij hevige regen is laag, net als het overstromingsrisico nu en in 2050. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Aanbod en bronnen
Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Stroomberg Makelaardij op Funda.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Hindelaan 12, Lunteren
Hoe verhoudt de vraagprijs van deze woning zich tot de buurt?
De vraagprijs van €658.500 ligt 22% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €844.913. De mediaanprijs in de buurt is €685.000, dus deze woning zit daar net onder. De prijs per vierkante meter is €5.932, terwijl het buurtgemiddelde €5.639 is. De woning is daarmee relatief scherp geprijsd voor de oppervlakte.
Hoe is de woning ingedeeld?
De woning heeft vijf kamers, waaronder vier slaapkamers en één badkamer, verdeeld over drie woonlagen. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 111 m², terwijl de BAG-registratie 109 m² aangeeft. Het perceel is 193 m². Buiten zijn er een achtertuin, voortuin en zijtuin, plus een vrijstaande stenen garage.
Hoe zit het met het funderingsrisico op dit adres?
Het funderingsrisico op dit adres is laag, volgens openbare risicodata van onder andere KCAF. De bodemsoort is zand. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. Het overstromingsrisico is ook laag, zowel nu als in 2050.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De Dekamarkt ligt op 443 meter, en de Aldi en Albert Heijn op ongeveer 650 meter. Basisschool De Sprong is op 234 meter, en de huisartsenpraktijk Kasbergen op 524 meter. De dichtstbijzijnde bushalte is Lunteren, Hertenlaan met lijn 505 op 322 meter, en treinstation Lunteren ligt op 890 meter.
Hoe is de buurt Centrum Lunteren om in te wonen?
Bewoners van de gemeente Ede geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,87. Een bewoner zegt: "Zowel het centrum als natuur zoals de heide en het bos zijn op loopafstand (ca. 5min lopen) en goed te bereiken." Een ander noemt het "een fijne groene sociale buurt". De buurt heeft ruim 4.200 inwoners, waarvan 22% 65 jaar of ouder is.
Wat is het energielabel en wat betekent dat?
De woning heeft energielabel C. Dat is een gemiddeld label op de schaal van A++++ tot G. De woning is volgens de makelaar volledig geïsoleerd met dak-, muur- en vloerisolatie. Het label zegt niets over de bouwkundige staat, maar geeft een indicatie van de energieprestatie.
Is er een tuin of buitenruimte?
Ja, de woning heeft een achtertuin, voortuin en zijtuin. Daarnaast is er een vrijstaande stenen garage. Het perceel is 193 m² groot, volgens zowel de makelaar als de BAG-registratie.





