KopenVughtHoekwoningenLoonsebaan 67

Loonsebaan 67

Loyolaan en omgeving, Vught

€ 850.000
Buurt Loyolaan en omgeving, VughtBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke hoekwoning in Vught

Deze hoekwoning aan de Loonsebaan straalt karakter uit, met een bouwjaar van 1905 en een flink perceel van 363 m². Met 109 m² woonoppervlak biedt de woning een basis om naar eigen smaak in te richten. Het energielabel F betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €850.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan hoekwoningen in Vught.

Loyolaan en omgeving

De buurt Loyolaan en omgeving is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het CBS telt 2.320 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (4), wat zorgt voor een dorpse sfeer. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet terugvallen op ervaringen van bewoners.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn of Jumbo, beide op ruim een kilometer afstand, ongeveer tien minuten lopen. Basisscholen zoals OBS De Koningslinde en Basisschool Het Molenven liggen op loopafstand. De gemeente Vught biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 850.000
Prijs per m²€ 7.798
Woonoppervlakte109m²
Perceeloppervlakte363m²
Bouwjaar1905
EnergielabelF
BuurtLoyolaan en omgeving
WijkVught
GemeenteVught

Locatie

Loonsebaan 67, Vught

Buurt statistieken

Gegevens uit Loyolaan en omgeving

Inwoners2.320
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Albert Heijn
Stationsstraat 31
1261m
Jumbo
Raadhuisstraat 3G
1264m
Jumbo
Moleneindplein 109
2222m

Scholen

18 binnen 5 km

OBS De Koningslinde
Basisonderwijs · 563 leerlingen
631m
Basisschool Het Molenven
Basisonderwijs · 245 leerlingen
662m
Basisschool De Springplank
Basisonderwijs · 217 leerlingen
1241m

Veelgestelde vragen

Over Loonsebaan 67, Vught

Welk energielabel heeft Loonsebaan 67?

De woning aan Loonsebaan 67 in Vught heeft energielabel F.

Is €850.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €850.000 is aan de hoge kant voor een hoekwoning van 109 m² met energielabel F in Vught. Het perceel van 363 m² is ruim, maar het bouwjaar 1905 en het slechte energielabel betekenen dat je rekening moet houden met extra kosten voor verduurzaming. Vergelijk met andere hoekwoningen in Vught om te bepalen of de prijs marktconform is.

Wat betekent energielabel F voor mijn maandlasten?

Energielabel F is onzuinig, wat betekent dat de stookkosten hoog kunnen uitvallen. De exacte maandlasten hangen af van je energieverbruik en de tarieven, maar reken op een aanzienlijk hogere energierekening dan bij een woning met label A of B.

Hoe is de buurt Loyolaan en omgeving om in te wonen?

De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen en een lage stedelijkheidsgraad. Het CBS geeft aan dat er veel gezinnen en ouderen wonen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de omgeving oogt verzorgd. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand, en het treinstation van Vught ligt op 1,9 km.