Hoekwoning te koop: Vlotgras 3, Spijkenisse
Verkocht onder voorbehoud
KopenNissewaardHoekwoningenVlotgras 3

Vlotgras 3

Vriesland, Nissewaard

€ 349.900
Buurt Vriesland, SpijkenisseBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Dirk op 378m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Vriesland

Deze hoekwoning aan Vlotgras 3 in Spijkenisse heeft een fijne, lichte indeling en een eigen oprit. Met 117 m² woonoppervlak en een perceel van 124 m² is er ruimte genoeg voor een gezin. De woning uit 1983 is in de loop der jaren goed onderhouden en voelt nog verrassend modern. Voor een prijs van €349.900 is dit een marktconform aanbod, zeker gezien de populariteit van hoekwoningen in Nissewaard.

Vriesland: een rustige, groene buurt

Vriesland is een rustige woonwijk met veel groen en speelplekken. De buurt telt zo'n 2.720 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Het wordt steeds slechter", al gaat die opmerking vooral over de wens voor meer natuur. De sfeer is overwegend prettig, met een mix van koop- en huurwoningen. Meer over de buurt lees je op de buurtpagina van Vriesland.

Dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij Dirk, op nog geen 400 meter lopen. Ook Albert Heijn en PLUS zitten om de hoek, dus boodschappen doen is nooit een probleem. Voor de kinderen zijn er basisscholen als De Akkers en sls De Wereldreiziger, beide op loopafstand. De middelbare school is wat verder weg, maar met de fiets goed te doen. De gemeente Nissewaard biedt verder voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kompas Makelaardij Spijkenisse B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 349.900
Prijs per m²€ 2.991
Woonoppervlakte117m²
Perceeloppervlakte124m²
Bouwjaar1983
EnergielabelC
BuurtVriesland
WijkVriesland
GemeenteNissewaard

Locatie

Vlotgras 3, Spijkenisse

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.5
Beetlejuice
07-06-2024
Het wordt steeds slechter

De duurt mag wel wat meer natuurgebieden aanleggen ookal zijn het maar kleintjes

Buurt statistieken

Gegevens uit Vriesland

Inwoners2.720
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Dirk
Rozemarijndonk 33
378m
Albert Heijn
Zomerakker 105
474m
PLUS
Winterakker 21
495m

Scholen

52 binnen 5 km

De Akkers
Basisonderwijs · 186 leerlingen
327m
sls De Wereldreiziger
Basisonderwijs · 261 leerlingen
371m
O.b.s. De Vogelenzang
Basisonderwijs · 690 leerlingen
545m

Veelgestelde vragen

Over Vlotgras 3, Spijkenisse

Welk energielabel heeft Vlotgras 3?

De woning aan Vlotgras 3 in Spijkenisse heeft energielabel C.

Is €349.900 een realistische vraagprijs voor deze hoekwoning?

Ja, voor een hoekwoning van 117 m² met een perceel van 124 m² in Vriesland is dit een marktconforme prijs. De woning is uit 1983, maar verkeert in goede staat. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Vriesland met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 18,4 km afstand, dus voor treinreizen ben je aangewezen op een auto of bus. Binnen de buurt zijn er bushaltes, maar specifieke lijnen worden niet genoemd. Voor dagelijkse ritten naar het centrum van Spijkenisse of Rotterdam is de auto of fiets vaak praktischer.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt voor dagelijkse boodschappen?

Zeker. Binnen 500 meter vind je drie supermarkten: Dirk, Albert Heijn en PLUS. Ook zijn er diverse winkels en restaurants op loopafstand. Voor grotere boodschappen of specialiteiten kun je terecht in het centrum van Spijkenisse, dat op fietsafstand ligt.

Wat voor type woning is dit en wat zijn de kenmerken?

Dit is een hoekwoning, wat betekent dat je aan één zijde geen buren hebt. De woning heeft 117 m² woonoppervlak, een perceel van 124 m² en is gebouwd in 1983. Het heeft een eigen oprit en een tuin. De exacte indeling (aantal kamers) is niet gespecificeerd, maar hoekwoningen bieden vaak een ruime indeling.

Hoe veilig is de buurt Vriesland?

In de CBS-data over Vriesland worden 56 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is het lastig te zeggen of dat veel of weinig is. De buurt oogt rustig en groen, en veel bewoners zijn gezinnen. Voor een actueel beeld kun je het beste de politiecijfers raadplegen.