Hoekwoning te koop: Woldplantsoen 1, Lelystad
KopenLelystadHoekwoningenWoldplantsoen 1

Woldplantsoen 1

Wold, Lelystad

€ 445.000
Buurt Wold, LelystadBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 153m²
153m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 423m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een groene buurt

Deze hoekwoning uit 2006 staat in de rustige wijk Boswijk, in de buurt Wold. Met 153 m² woonoppervlak en een perceel van 190 m² is het een flinke woning. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat je weinig stookkosten hoeft te verwachten. De vraagprijs van €445.000 is marktconform voor hoekwoningen in Lelystad.

De buurt Wold

De buurt Wold is een gemengde wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een gemiddeld cijfer van 6,38. Een bewoner zegt: "Veel overlast omdat koop en sociale huurwoningen gemengd staan in de wijk." Een ander noemt "toename van onveiligheid" en slechte bestrating. De buurt telt 1640 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. CBS-cijfers laten zien dat het een doorsnee wijk is qua inkomens.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 423 meter, om de hoek. Ook Vomar (758 meter) en Jumbo (1130 meter) zijn op loopafstand. Basisscholen zijn er volop: De Driemaster (178 meter) en CBS Horizon (186 meter) liggen naast de deur. Voor oudere kinderen is voortgezet onderwijs op 1,1 km. De gemeente Lelystad biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een park op 300 meter en een restaurant op 500 meter.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Prijsbewust makelaars B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 445.000
Prijs per m²€ 2.908
Woonoppervlakte153m²
Perceeloppervlakte190m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtWold
WijkBoswijk
GemeenteLelystad

Locatie

Woldplantsoen 1, Lelystad

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

6.1
Raimundo
04-01-2026
Verpaupering van de Wold

Veel overlast omdat koop en sociale huurwoningen gemengd staan in de wijk. Hoge werkeloosheid, laag geschoolden, onderverhuur, geluidsoverlast, harde muziek, geschreeuw, vuurwerkoverlast, en drugsoverlast door jongeren die op de gekste tijdstippen hardrondrijden in dure auto's, en dealende jongeren op fatbikes. Daarnaast zijn alle wegen, en stoepen in de wijken verrot of verzakt, en een hoop woningen zien er verwaarloosd of totaal verrot uit aan de buitenkant.

6.6
Ray
10-12-2025
Verpaupering en toename criminaliteit

Toename van onveiligheid er word hard af en aangereden op de gekste tijdstippen met dure auto's welke geluidsoverlast veroorzaken voor de leefomgeving. Dit zijn voornamelijk jonge jongens met een culturele achtergrond, die denken dat de hele wijk van hun is en op deze manier snel geld te kunnen maken. Daarnaast zijn de wegen, bestrating, en verlichting erg slecht. En zie ik bij mij in de omgeving een toename van een groep jongeren die dreigen af te glijden in de crimininaliteit. Deze rijden af en aan in de wijken op fatbikes die zij onmogelijk eerlijk kunnen hebben verkregen. Daarnaast veel afval en zwerfafval in de wijk.

Buurt statistieken

Gegevens uit Wold

Inwoners1.640
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

16 binnen 5 km