Studio te koop: Sumatrastraat 214A, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagStudio'sSumatrastraat 214A

Sumatrastraat 214A

Archipelbuurt, Den Haag

€ 335.000
Buurt Archipelbuurt, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 13m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een studio in de Archipelbuurt

Deze studio aan de Sumatrastraat 214A in Den Haag is een knusse plek in een van de mooiste buurten van de stad. Het appartement uit 1910 heeft een energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Met een oppervlakte van 41 m² is het compact, maar de ligging maakt veel goed. De vraagprijs van €335.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere studios in Den Haag.

De Archipelbuurt

De Archipelbuurt staat bekend om zijn statige herenhuizen en groene straten. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,88. Een bewoner zegt: 'Mijn ervaring met de buurt is goed, iedereen let op elkaar en helpt waar nodig.' Een ander noemt het 'gezellig en bereikbaar'. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en de gemiddelde leeftijd ligt wat hoger. Het is een rustige, veilige wijk met een dorps karakter, midden in de stad. Meer over de Archipelbuurt.

Leven in de straat

De Albert Heijn zit letterlijk naast de deur, op 13 meter afstand. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je de straat niet eens uit. Ook een SPAR express en een Coop zijn op loopafstand. Voor kinderen is er basisschool De Parachute op tien minuten lopen, en voortgezet onderwijs zoals het Sint-Maartenscollege is ook bereikbaar. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RM WONEN NVM Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 335.000
Prijs per m²€ 8.171
Woonoppervlakte41m²
Perceeloppervlakte207m²
Bouwjaar1910
EnergielabelB
BuurtArchipelbuurt
WijkArchipelbuurt
GemeenteDen Haag

Locatie

Sumatrastraat 214A, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.4
Judith
02-12-2025
Mooie buurt met vriendelijke mensen

Mijn ervaring met de buurt is goed, iedereen let op elkaar en helpt waar nodig en dat is fijn om te hebben.

8.1
Joke
07-12-2024
Al 40 jaar woon ik in deze buurt

Als je zolang ergens woont zegt dat heel veel over het woongenot en betaalbare woning

8.1
Joke
30-08-2024
Gezellig en bereikbaar

Ik woon sinds 1983 in de wijk en hetzelfde complex. Er is veel te doen in de wijk. Goed te bereiken met ov, fiets en auto.

Buurt statistieken

Gegevens uit Archipelbuurt

Inwoners6.355
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Archipelbuurt

Woningvoorraad3.728
Gem. WOZ-waarde€ 643.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen45%

Supermarkten

74 binnen 5 km

Albert Heijn
Sumatrastraat 2
13m
Albert Heijn
Weissenbruchstraat 116
986m
SPAR express
Zuid-Hollandlaan 6
1036m

Scholen

16 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
3366m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
3983m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
4024m

Veelgestelde vragen

Over Sumatrastraat 214A, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Sumatrastraat 214A?

De woning aan Sumatrastraat 214A in 'S-Gravenhage heeft energielabel B.

Is €335.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €335.000 ligt fors onder het buurtgemiddelde van €814.300, maar dat komt doordat het een kleine studio is van 41 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.986, wat voor deze woning neerkomt op €8.171 per m². Dat is aan de hoge kant, maar studio's zijn schaars in deze buurt. Vergelijk met andere studio's in Den Haag om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe is de buurt Archipelbuurt om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 7,88 en noemen het 'mooi met vriendelijke mensen' en 'gezellig en bereikbaar'. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde leeftijd van rond de 45 jaar. Het is een rustige, groene wijk met een dorps karakter, maar wel midden in de stad. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze studio heeft energielabel B. Dat betekent dat het een redelijk zuinige woning is, met goede isolatie en efficiënte installaties. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label C of lager. In de buurt heeft 35,5% van de woningen label A en 16,1% label B, dus dit is bovengemiddeld zuinig voor de Archipelbuurt.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de Albert Heijn zit op 13 meter afstand, dus letterlijk naast de deur. Daarnaast zijn er een SPAR express op 1 km en een Coop op 1,5 km. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver te lopen.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op 2,3 km afstand, wat ongeveer 25 minuten lopen is. De buurt is goed bereikbaar met de fiets en auto, zoals bewoners aangeven.

Is de woning geschikt voor een starter?

De prijs van €335.000 is relatief laag voor de Archipelbuurt, maar nog steeds een flink bedrag. Het energielabel B helpt de maandlasten laag te houden. Het is een kans om in een gewilde buurt te wonen zonder de hoofdprijs te betalen.