Tussenwoning te koop: Bluesdreef 17, Harderwijk
KopenHarderwijkTussenwoningenBluesdreef 17

Bluesdreef 17

Muziekland II, Harderwijk

€ 745.000
Buurt Muziekland II, HarderwijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 199m²
199m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Bluesdreef in Harderwijk biedt met 199 m² woonoppervlak en een perceel van 247 m² veel ruimte. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. De woning uit 1997 is met een vraagprijs van €745.000 aan de hoge kant, maar dat past bij de ruime afmetingen. Bekijk ook andere tussenwoningen in Harderwijk.

Muziekland II: een groene, rustige wijk

De woning staat in de buurt Muziekland II, een rustige wijk in Drielanden. De buurt telt 590 inwoners en bestaat vooral uit eengezinswoningen (71%). Veel huishoudens hebben kinderen (95), en de sfeer is dan ook gezinsgericht. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, groene omgeving.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo en Aldi, beide op loopafstand (om de hoek). Ook SPAR express is dichtbij. In de buurt vind je basisscholen zoals Harderwijkse Montessorischool Het Koraal en Basisschool de Triangel, allebei op een paar minuten lopen. De gemeente Harderwijk biedt verder ruime voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Aangeboden via twee kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via Bart Jansen Makelaars en via Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 745.000
Prijs per m²€ 3.744
Woonoppervlakte199m²
Perceeloppervlakte247m²
Bouwjaar1997
BuurtMuziekland II
WijkDrielanden
GemeenteHarderwijk

Locatie

Bluesdreef 17, Harderwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Muziekland II

Inwoners590
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Jumbo
Triasplein 83
582m
Aldi
Tonselsedreef 349
582m
SPAR express
Rijksweg A28 5
626m

Scholen

50 binnen 5 km

Harderwijkse Montessorischool Het Koraal
Basisonderwijs · 79 leerlingen
567m
Basisschool de Triangel
Basisonderwijs · 459 leerlingen
585m
De Olijfboom
Basisonderwijs · 165 leerlingen
676m

Veelgestelde vragen

Over Bluesdreef 17, Harderwijk

Is de vraagprijs van €745.000 reëel voor deze woning?

Met 199 m² woonoppervlak en een perceel van 247 m² is de prijs van €745.000 aan de hoge kant, maar wel marktconform voor een ruime tussenwoning uit 1997 in Harderwijk. Het energielabel ontbreekt in de advertentie, dus dat kun je niet meewegen.

Hoe is de buurt Muziekland II om in te wonen?

Muziekland II is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en gezinnen. Er zijn 590 inwoners, en de buurt heeft een laag criminaliteitscijfer (5 misdrijven). Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Binnen tien minuten lopen vind je basisscholen zoals Harderwijkse Montessorischool Het Koraal (567 m) en Basisschool de Triangel (585 m). Ook De Olijfboom en K.B.S. Alfons Ariëns zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Harderwijk (2,4 km).