Tussenwoning te koop: Boezemlanden 2, Groot-Ammers
KopenMolenlandenTussenwoningenBoezemlanden 2

Boezemlanden 2

Groot-Ammers-Dorp, Molenlanden

€ 427.500
Buurt Groot-Ammers-Dorp, Groot-AmmersBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Coop op 210m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een jonge buurt

Deze tussenwoning uit 2017 staat in een rustige, kindvriendelijke buurt in Groot-Ammers. Met 109 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabel en zuinig huis. De prijs van € 427.500 is marktconform voor tussenwoningen in Molenlanden.

Buurt Groot-Ammers-Dorp: saamhorig en groen

De buurt Groot-Ammers-Dorp wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,19. Een bewoner zegt: 'Wat opvalt is de saamhorigheid in de buurt. Men staat open voor nieuwe bewoners, deze worden hartelijk welkom geheten met een bloemetje of plantje.' Een andere bewoner noemt het 'een kindvriendelijke buurt', maar vindt bewoners 'wel erg op zichzelf gericht'. De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, en de inkomens zijn doorsnee.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die om de hoek zit. Ook de SPAR is op loopafstand. In het dorp zijn meerdere basisscholen, zoals Basisschool Eben Haezer en Basisschool De Ammers, beide op loopafstand. De gemeente Molenlanden biedt een landelijke omgeving met veel groen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vos Woningmakelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 427.500
Prijs per m²€ 3.922
Woonoppervlakte109m²
Perceeloppervlakte94m²
Bouwjaar2017
EnergielabelA
BuurtGroot-Ammers-Dorp
WijkGroot-Ammers
GemeenteMolenlanden

Locatie

Boezemlanden 2, Groot-Ammers

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.8
Peter
26-03-2025
Bijzonder fijne woonbuurt

Wij wonen hier sinds februari 2023. Wat opvalt is de saamhorigheid in de buurt. Een flink deel van de bewoners woont hier al vanaf de bouw. Men staat open voor nieuwe bewoners, deze worden stuk voor stuk hartelijk welkom geheten met een bloemetje of plantje. Er is ook een buurtapp waarin zinvolle zaken gedeeld worden. Het dorp waarin deze buurt gelegen is is redelijk religieus maar niet extreem. Zondags rust wordt nog wel merkbaar nageleefd. Men is niet opdringerig met het geloof naar de niet gelovigen, er is duidelijk sprake van onderling respect. In het dorp is het gewoon dat men elkaar groet ook al kent men elkaar niet. Dat geeft een ontspannen sfeer. Ook is er weinig tot geen criminaliteit althans, wat wij merken of horen. Voor de jeugd is er buiten de woonkern een hangplek ingericht welke ook daadwerkelijk gebruikt wordt. Het dorp heeft een winkelgalerij met supermarkt, bakker, slager, kapper, bloemist, drogist, interieur inrichter, kapper en familie snackbar. Er zijn daarnaast ook nog twee restaurants een afhaal chinees en pizzeria/kebab zaak. Ook is er een bibliotheek en een actief verenigingsleven. Ook is er een huisartsenpost/apotheek/fysio en fitness aanwezig. De huizen zijn nagenoeg allemaal van recente datum en de wat oudere panden worden of vervangen voor nieuwbouw of gerenoveerd/gerestaureerd. Er zijn meerdere christelijke en een openbare basisschool in het dorp. Binnen de dorpsgrens is voldoende groen aanwezig en door de landelijke ligging rondom het dorp heel veel. Kortom een heerlijke woonkern.