Tussenwoning te koop: Dellaertlaan 5, Badhoevedorp
KopenHaarlemmermeerTussenwoningenDellaertlaan 5

Dellaertlaan 5

Badhoevedorp Antoniushoeve, Haarlemmermeer

€ 749.500
Buurt Badhoevedorp Antoniushoeve, BadhoevedorpBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 143m²
131% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Badhoevedorp

Deze tussenwoning aan de Dellaertlaan 5 in Badhoevedorp heeft een woonoppervlak van 143 m², flink ruimer dan veel andere woningen in de buurt. Het perceel is 257 m² groot en het huis is gebouwd in 1967. Met energielabel C is het een woning die je naar wens kunt verduurzamen. De vraagprijs van €749.500 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen. Bekijk ook andere tussenwoningen in Haarlemmermeer voor een vergelijking.

De buurt Badhoevedorp Antoniushoeve

De woning ligt in de buurt Badhoevedorp Antoniushoeve, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt ruim 1.200 inwoners en kent een mix van gezinnen en alleenstaanden. Het is een plek waar je elkaar nog kent, maar waar ook voldoende privacy is. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback om te delen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 10 minuten lopen, of bij Vomar en Lidl die ook om de hoek zitten. Kinderen kunnen naar de Christelijke Basisschool Oranje Nassau (5 minuten lopen) of de Dr. Plesmanschool (6 minuten lopen). De gemeente Haarlemmermeer biedt verder volop voorzieningen, van sportclubs tot culturele uitjes.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Onkenhout Makelaars B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 749.500
Prijs per m²€ 5.241
Woonoppervlakte143m²
Perceeloppervlakte257m²
Bouwjaar1967
EnergielabelC
BuurtBadhoevedorp Antoniushoeve
WijkBadhoevedorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Dellaertlaan 5, Badhoevedorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Badhoevedorp Antoniushoeve

Inwoners1.265
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Badhoevedorp Antoniushoeve

Woningvoorraad535
Gem. WOZ-waarde€ 516.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Albert Heijn
Zeemanlaan 2
839m
Vomar
Sloterweg 186
848m
Lidl
Lorentzplein 31
888m

Scholen

59 binnen 5 km

Christelijke Basisschool Oranje Nassau
Basisonderwijs · 619 leerlingen
551m
Dr. Plesmanschool
Basisonderwijs · 167 leerlingen
639m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Driesprong
Speciaal onderwijs · 93 leerlingen
964m

Veelgestelde vragen

Over Dellaertlaan 5, Badhoevedorp

Welk energielabel heeft Dellaertlaan 5?

De woning aan Dellaertlaan 5 in Badhoevedorp heeft energielabel C.

Is €749.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €749.500 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€369.750), maar deze woning is met 143 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 62 m². De prijs per vierkante meter is met €5.241 lager dan het gemiddelde van €6.444 in de buurt, dus voor de ruimte betaal je relatief minder.

Hoe is de buurt Badhoevedorp Antoniushoeve om in te wonen?

Het is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een gemengde bevolking: veel gezinnen, maar ook alleenstaanden en ouderen. Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten en scholen op loopafstand. Het park of plantsoen is op 3 minuten lopen.