Tussenwoning te koop: Goudreinethof 5, Zoetermeer
KopenZoetermeerTussenwoningenGoudreinethof 5

Goudreinethof 5

Noordhove-Oost, Zoetermeer

€ 1.000.000
Buurt Noordhove-Oost, ZoetermeerBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 266m²
73% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Zoetermeer

Deze tussenwoning aan de Goudreinethof is een echte blikvanger. Met 266 m² woonoppervlak is het een van de grotere woningen in de buurt. De woning uit 2001 voelt ruim en licht, met een perceel van 202 m². De vraagprijs van €1.000.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij het formaat. Vergelijk je met andere tussenwoningen in Zoetermeer, dan zie je dat dit een bijzonder object is.

Noordhove-Oost: een groene, rustige buurt

De woning ligt in buurt Noordhove-Oost, een wijk met veel eengezinswoningen en een dorps karakter. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,13. Een bewoner zegt: "Gezellig en weinig problemen, woon er sinds 1988 en wil er niet weg." De buurt heeft een actieve vereniging en behulpzame buren. CBS-cijfers laten zien dat er veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4.

Het dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je Albert Heijn op 5 minuten lopen, en ook Lidl en Jumbo zijn twee straten verder. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen dichtbij, zoals Kindcentrum De Touwladder op loopafstand. Het Oranje Nassau College voor voortgezet onderwijs is tien minuten lopen. De gemeente Zoetermeer biedt verder ruime parken en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.000.000
Prijs per m²€ 3.759
Woonoppervlakte266m²
Perceeloppervlakte202m²
Bouwjaar2001
BuurtNoordhove-Oost
WijkNoordhove
GemeenteZoetermeer

Locatie

Goudreinethof 5, Zoetermeer

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Ria Groenendijk-Verveer
22-08-2025
Gezellig

Gezellig en weinig problemen woon er sinds 1988 en wil er niet weg. Er is een buurtvereniging waar van alles te doen is. Ben sinds kort weduwe maar met mijn vriendelijke en goede buren zijn die een grote steun. Als ik iets niet kan is er altijd wel een die wil helpen. Alleen het winkelcentrum mag best wat uitgebreid worden. Ook is er een achterbuurman die voor ons blokje elke week de vuilnisbakken buiten zet en weer terug zet als ze geleegd zijn. Kan alleen maar zeggen dat ik hier heel prettig woon en hopelijk nog heel lang

Buurt statistieken

Gegevens uit Noordhove-Oost

Inwoners5.125
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Noordhove-Oost

Woningvoorraad2.098
Gem. WOZ-waarde€ 420.000
Koopwoningen72%
Huurwoningen28%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Albert Heijn
Lijnbaan 295
531m
SPAR express
Weidedreef 50
763m
Lidl
Petuniatuin 56-58
768m

Scholen

65 binnen 5 km

Kindcentrum De Touwladder
Basisonderwijs · 140 leerlingen
405m
De Schatkist
Speciaal onderwijs · 14 leerlingen
439m
IKC De Triangel
Basisonderwijs · 197 leerlingen
505m

Veelgestelde vragen

Over Goudreinethof 5, Zoetermeer

Is de vraagprijs van €1.000.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 28% boven het buurtgemiddelde van €782.333, maar de woning is met 266 m² ook 73% groter dan gemiddeld. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.952, wat bij deze oppervlakte neerkomt op circa €1,3 miljoen. De prijs is dus scherp in vergelijking met de m²-prijs, maar hoog ten opzichte van andere woningen in Noordhove-Oost.