Tussenwoning te huur: Havezathenallee 66, Zwolle
HurenZwolleTussenwoningenHavezathenallee 66

Havezathenallee 66

Werkeren, Zwolle

€ 1.315 p.m.
Buurt Werkeren, ZwolleBekijk buurt
Betaald reageren
Reageren op deze woning kost geld bij ikwilhuren.nu
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 126m²
126m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning met een verrassend groot perceel

Deze tussenwoning aan de Havezathenallee in Zwolle valt op door het bijzonder ruime perceel van 2240 m², wat je niet vaak ziet bij een rijtjeshuis. De woning uit 2014 heeft een energielabel A en een woonoppervlak van 126 m². Met een huurprijs van €1315 per maand is dit aanbod scherp geprijsd vergeleken met andere tussenwoningen in Zwolle.

Buurt Werkeren: rustig en groen, met een Vinex-karakter

Werkeren is een rustige buurt in Stadshagen, waar vooral gezinnen wonen. Een bewoner zegt: "De buurt geeft een rustig en fijn gevoel, alleen is het wel een typische Vinex-wijk. Huizen staan dicht op elkaar en er is wel ruimte voor groen maar niet in overheersende mate." De buurt Werkeren telt ruim 5300 inwoners, met veel kinderen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 3,1 personen.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op nog geen tien minuten lopen, of bij Albert Heijn twee straten verder. Basisscholen zoals IKC Het Festival en Kindcentrum Kasteelhoeve zijn ook op loopafstand. Het treinstation van Zwolle is twee kilometer verderop.

Aangeboden via

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.315 p.m.
Prijs per m²€ 10 p.m.
Woonoppervlakte126m²
Perceeloppervlakte2240m²
Bouwjaar2014
EnergielabelA
GemeenteZwolle

Locatie

Havezathenallee 66, Zwolle

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Jos
28-06-2024
Vinex- kenmerkend

De buurt geeft een rustig en fijn gevoel, alleen is het wel een typische Vinex-wijk. Huizen staan dicht op elkaar en er is wel ruimte voor groen maar niet in overheersende mate. Verder zijn er soms in verschillende straten grote verschillen in etniciteit.

Buurt statistieken

Gegevens uit Werkeren

Inwoners5.340
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Werkeren

Woningvoorraad1.659
Gem. WOZ-waarde€ 458.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Jumbo
Wade 102
968m
Albert Heijn
Wade 10
1072m
Jumbo
Petuniaplein 23
1733m

Scholen

50 binnen 5 km

IKC Het Festival
Basisonderwijs · 658 leerlingen
568m
Kindcentrum Kasteelhoeve
Basisonderwijs · 428 leerlingen
720m
CDS de Zevensprong
Basisonderwijs · 260 leerlingen
741m

Veelgestelde vragen

Over Havezathenallee 66, Zwolle

Welk energielabel heeft Havezathenallee 66?

De woning aan Havezathenallee 66 in Zwolle heeft energielabel A.

Is €1315 per maand een eerlijke prijs voor deze woning?

Met €1315 per maand zit deze woning onder de gemiddelde huurprijs van €1708 in de buurt. De prijs per vierkante meter is ongeveer €10,44, terwijl het buurtgemiddelde €11,86 is. Gezien het energielabel A en het ruime perceel is de prijs marktconform.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 2240 m², wat uitzonderlijk groot is voor een tussenwoning. Dat biedt veel ruimte voor een tuin, speelplek of andere buitenactiviteiten. De precieze indeling en mogelijkheden kun je het beste zelf bekijken.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt daardoor relatief lage stookkosten verwachten. Het exacte bedrag hangt af van je gebruik, maar label A is een van de beste scores.

Hoe is de buurt Werkeren om in te wonen?

Werkeren is een rustige, groene Vinex-wijk met veel gezinnen. Bewoners waarderen de rust en het groen, al staan de huizen dicht op elkaar. Er zijn voldoende voorzieningen zoals scholen en supermarkten op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals IKC Het Festival (568 m) en Kindcentrum Kasteelhoeve (720 m). Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, naar ongeveer 4,4 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Zwolle ligt op 2,0 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. Vanaf daar kun je snel naar andere steden reizen.

Wat is de sfeer in de straat?

De Havezathenallee ligt in een rustige woonwijk. De buurt is overwegend koop (75%), maar er zijn ook huurwoningen. Het is een typische Vinex-straat met eengezinswoningen, waar veel gezinnen met kinderen wonen.

ikwilhuren.nl
Geen Quicklane™Betaald
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website. Reageren via deze website kost geld.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de wijk

6 woningen in de wijk Stadshagen

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appHavezathenallee 66, Zwolle
Bekijk