Tussenwoning te koop: In de Wolken 31, Amstelveen
KopenAmstelveenTussenwoningenIn de Wolken 31

In de Wolken 31

In de Wolkenbuurt, Amstelveen

€ 735.000
Buurt In de Wolkenbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 137m²
137m² woonoppervlakte
Lidl op 143m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan In de Wolken 31 in Amstelveen ademt rust en ruimte. Met 137 m² woonoppervlak en een perceel van 158 m² is het een fijne plek voor wie graag binnen en buiten leeft. De woning uit 1972 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €735.000 is marktconform voor tussenwoningen in Amstelveen.

In de Wolkenbuurt: rustig en groen

De buurt In de Wolkenbuurt is een stille, groene wijk met veel eenpersoonshuishoudens en ouderen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2570 adressen per km²), maar de buurt voelt niet druk aan door de ruime opzet. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers: de buurt is gemengd met zowel koop- als huurwoningen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl op 143 meter of de Albert Heijn op 195 meter. Ook de Jumbo is om de hoek (222 meter). Kinderen kunnen naar basisschool de Horizon op 339 meter of de Reformatorische Basisschool De Akker, ook op 339 meter. De gemeente Amstelveen biedt verder volop voorzieningen, zoals een park op 300 meter en een restaurant op 700 meter.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brockhoff Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 735.000
Prijs per m²€ 5.365
Woonoppervlakte137m²
Perceeloppervlakte158m²
Bouwjaar1972
EnergielabelB
BuurtIn de Wolkenbuurt
WijkGroenelaan
GemeenteAmstelveen

Locatie

In de Wolken 31, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit In de Wolkenbuurt

Inwoners1.060
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Lidl
Groenhof 157
143m
Albert Heijn
Groenhof 144
195m
Jumbo
Groenhof 165
222m

Scholen

45 binnen 5 km

de Horizon
Basisonderwijs · 202 leerlingen
339m
Reformatorische Basisschool De Akker
Basisonderwijs · 85 leerlingen
339m
Vrije Basisschool Parcival
Basisonderwijs · 184 leerlingen
815m

Veelgestelde vragen

Over In de Wolken 31, Amstelveen

Welk energielabel heeft In de Wolken 31?

De woning aan In de Wolken 31 in Amstelveen heeft energielabel B.

Is €735.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €735.000 voor een tussenwoning van 137 m² met energielabel B in Amstelveen is marktconform. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, maar deze prijs past bij de oppervlakte, het perceel en de ligging in een rustige, groene wijk.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Amstelveen, op 6,7 km van het dichtstbijzijnde treinstation. De buurt is goed bereikbaar met de auto en er zijn voldoende parkeermogelijkheden.

Wat voor soort buurt is In de Wolkenbuurt?

In de Wolkenbuurt is een rustige, groene wijk met veel eenpersoonshuishoudens en ouderen. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad (zeer sterk stedelijk), maar voelt door de ruime opzet niet druk aan. Er zijn zowel koop- als huurwoningen, en de buurt is gemengd qua leeftijdsopbouw.