Tussenwoning te koop: Kennemerland 159, Assen
KopenAssenTussenwoningenKennemerland 159

Kennemerland 159

Baggelhuizen Zuid, Assen

€ 310.000
Buurt Baggelhuizen Zuid, AssenBekijk buurt
Al 278 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 45 dagen
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Baggelhuizen Zuid

Deze tussenwoning aan het Kennemerland staat in een groene, rustige buurt. Met 111 m² woonoppervlak en een perceel van 261 m² is er flink wat plek. De woning uit 1975 heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De vraagprijs van €310.000 is marktconform voor een tussenwoning in Assen.

De buurt: Baggelhuizen Zuid

Baggelhuizen Zuid is een rustige wijk met veel groen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: veel 45-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. Het is een plek waar je elkaar kent. Meer over de buurt Baggelhuizen Zuid.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Poiesz, op loopafstand. Ook een restaurant en een park zijn om de hoek. Het voortgezet onderwijs zit op tien minuten lopen, met het Vincent van Gogh Lyceum vlakbij. Basisscholen zoals Kindcentrum Baggelhuizen zijn twee straten verder. De gemeente Assen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schouten + van der Griezen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 310.000
Prijs per m²€ 2.793
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte261m²
Bouwjaar1975
EnergielabelC
BuurtBaggelhuizen Zuid
WijkAssen-West
GemeenteAssen

Locatie

Kennemerland 159, Assen

Buurt statistieken

Gegevens uit Baggelhuizen Zuid

Inwoners1.175
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Baggelhuizen Zuid

Woningvoorraad479
Gem. WOZ-waarde€ 312.000
Koopwoningen83%
Huurwoningen17%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Poiesz
Het Sticht 3
640m
Ekoplaza
Torenlaan 24
2452m
Jumbo
Nobellaan 259
2724m

Scholen

38 binnen 5 km

Christelijk Scholengemeenschap Vincent van Gogh Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 659 leerlingen
652m
Kindcentrum Baggelhuizen
Basisonderwijs · 132 leerlingen
1033m
Kindcentrum Het Octaaf
Basisonderwijs · 111 leerlingen
1043m

Veelgestelde vragen

Over Kennemerland 159, Assen

Welk energielabel heeft Kennemerland 159?

De woning aan Kennemerland 159 in Assen heeft energielabel C.

Is €310.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €310.000 ligt rond de gemiddelde prijs in de buurt. In Baggelhuizen Zuid is de gemiddelde vraagprijs €304.583 en de mediaan €305.000. De woning is met 111 m² iets kleiner dan het buurtgemiddelde van 113 m², maar de prijs per m² is met €2.703 marktconform.

Hoe is de buurt Baggelhuizen Zuid om in te wonen?

Het is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste inwoners zijn 45-plussers, maar er wonen ook gezinnen met kinderen. De stedelijkheid is laag (5 op een schaal van 5), dus je hebt veel ruimte en rust. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele woonomgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is redelijk zuinig: je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. In de buurt heeft 75% van de koopwoningen ook label C, dus het is normaal voor deze wijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Het Vincent van Gogh Lyceum (voortgezet onderwijs) ligt op 650 meter, en basisscholen zoals Kindcentrum Baggelhuizen en Kindcentrum Het Octaaf zijn op ongeveer een kilometer afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Assen ligt op 3,8 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte autorit.

Zijn er winkels in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Poiesz op 640 meter, goed beloopbaar. Ook zijn er andere winkels en een restaurant op ongeveer een kilometer afstand.

Schouten + van der Griezen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk