Tussenwoning te koop: Malaxisbeek 8, Helmond
9 uur geleden ontdekt
KopenHelmondTussenwoningenMalaxisbeek 8

Malaxisbeek 8

Kern Dierdonk, Helmond

€ 500.000
Buurt Kern Dierdonk, HelmondBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 157m²
157m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Malaxisbeek in Helmond biedt met 157 m² woonoppervlak en een perceel van 236 m² flink wat ruimte. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua stookkosten. De vraagprijs van €500.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook andere tussenwoningen in Helmond voor een idee van het aanbod.

Kern Dierdonk: rustig en groen

De buurt Kern Dierdonk is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Bijna alle woningen zijn koopwoningen, en de buurt telt relatief veel gezinnen. Het is er niet heel stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 730 adressen per km². Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige buurt met weinig misdrijven.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS, Aldi of Albert Heijn, allemaal op loopafstand. Ook basisschool Kindcentrum Dierdonk is vlakbij, en het Dr. Knippenbergcollege voor voortgezet onderwijs ligt twee straten verder. De gemeente Helmond biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar hier in Dierdonk geniet je van rust en ruimte.

Aangeboden via twee kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Trieling & Jacobs woning- en bedrijfsmakelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 500.000
Prijs per m²€ 3.185
Woonoppervlakte157m²
Perceeloppervlakte236m²
Bouwjaar1997
EnergielabelB
BuurtKern Dierdonk
WijkDierdonk
GemeenteHelmond

Locatie

Malaxisbeek 8, Helmond

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Dierdonk

Inwoners4.785
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

24 binnen 5 km

PLUS
Nieuwveld 19
1331m
Aldi
Nieuwveld 1
1401m
Albert Heijn
Dijksestraat 131
1503m

Scholen

38 binnen 5 km

Kindcentrum Dierdonk
Basisonderwijs · 427 leerlingen
477m
Dr. Knippenbergcollege
Voortgezet onderwijs · 1544 leerlingen
822m
Praktijkcollege Helmond
Voortgezet onderwijs · 214 leerlingen
991m

Veelgestelde vragen

Over Malaxisbeek 8, Helmond

Welk energielabel heeft Malaxisbeek 8?

De woning aan Malaxisbeek 8 in Helmond heeft energielabel B.

Is €500.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €500.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Helmond, maar met 157 m² woonoppervlak en een perceel van 236 m² is het een royale woning. Het energielabel B houdt de energiekosten beheersbaar. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking, die je het beste zelf kunt beoordelen.

Hoe is de buurt Kern Dierdonk om in te wonen?

Kern Dierdonk is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De buurt is veilig met weinig misdrijven en heeft een dorps karakter, ondanks dat het in Helmond ligt. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand, en het treinstation van Helmond is op 3,6 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?