Tussenwoning te koop: Meidoornlaan 27, Amstelveen
KopenAmstelveenTussenwoningenMeidoornlaan 27

Meidoornlaan 27

Kastanjebuurt, Amstelveen

€ 895.000
Buurt Kastanjebuurt, AmstelveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Coop op 387m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een verrassend ruime tussenwoning in Amstelveen

Deze tussenwoning uit 1958 is met 118 m² woonoppervlak en een perceel van 167 m² een van de grotere in de straat. Het energielabel A+++ betekent dat je nauwelijks stookkosten hebt. De woning is in de loop der jaren flink verduurzaamd. Met een vraagprijs van €895.000 is dit aan de hoge kant, maar dat past bij de schaarste aan grote, zuinige tussenwoningen in Amstelveen. Bekijk ook andere tussenwoningen in Amstelveen.

Kastanjebuurt: rustig en kindvriendelijk

De Kastanjebuurt is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,3. Een bewoner zegt: "Het is hier hartstikke rustig, soms wat overlast van jongeren maar over het algemeen prima." Een ander noemt het een "fijne buurt om in op te groeien". De meeste huishoudens zijn gezinnen met kinderen, en de buurt is zeer stedelijk met veel voorzieningen op loopafstand. Lees meer over de buurt Kastanjebuurt.

Dagelijks leven: alles om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, twee straten verder. Ook Ekoplaza en PLUS zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool Het Palet, tien minuten lopen, of naar de Montessorischool De Linde. Het Keizer Karel College is om de hoek voor voortgezet onderwijs. De huisartsenpraktijk zit naast de deur. De gemeente Amstelveen biedt verder ruime parken en sportfaciliteiten.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Amstelhoven Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 7.585
Woonoppervlakte118m²
Perceeloppervlakte167m²
Bouwjaar1958
EnergielabelA+++
BuurtKastanjebuurt
WijkKeizer Karelpark
GemeenteAmstelveen

Locatie

Meidoornlaan 27, Amstelveen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Alex
13-05-2025
Gezellig, maar ook soms onveilig

Het is hier hartstikke rustig, soms wat overlast van jongeren maar over het algemeen prima. Er zijn voldoende voorzieningen zoals snackbars, zwembaden, sportscholen en er zit een leuk winkelcentrum.

8.0
Zeb muijsers
25-10-2023
Fijne buurt om in op te groeien

Het is rustig genoeg om als kind lekker over straat te rennen maar dichtbij bij voorzieningen om op te zoeken voor een leuke activiteit

Buurt statistieken

Gegevens uit Kastanjebuurt

Inwoners2.305
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Coop
Lindenlaan 65-69
387m
Ekoplaza
Van der Hooplaan 104-106
420m
PLUS
van der Hooplaan 180
749m

Scholen

48 binnen 5 km

Keizer Karel College
Voortgezet onderwijs · 1901 leerlingen
537m
Het Palet
Basisonderwijs · 206 leerlingen
616m
Openbare Basisschool Piet Hein
Basisonderwijs · 639 leerlingen
747m

Veelgestelde vragen

Over Meidoornlaan 27, Amstelveen

Welk energielabel heeft Meidoornlaan 27?

De woning aan Meidoornlaan 27 in Amstelveen heeft energielabel A+++.

Is €895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Amstelveen, maar de woning is met 118 m² en energielabel A+++ ook bovengemiddeld. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of minder zuinig. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Een taxatie kan uitsluitsel geven.

Hoe is de bereikbaarheid van de Kastanjebuurt?

De Kastanjebuurt ligt in Amstelveen, op 6,3 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel op de A9. Openbaar vervoer is er met buslijnen naar Amsterdam en Schiphol. De buurt is zeer stedelijk, dus veel voorzieningen zijn op loopafstand.

Wat voor soort buurt is de Kastanjebuurt?

De Kastanjebuurt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Bewoners geven de buurt gemiddeld een 8,3. Het is er kindvriendelijk, al is er soms overlast van jongeren. De buurt telt veel gezinnen en is zeer stedelijk met een hoge dichtheid aan voorzieningen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Het Palet zit op 600 meter, Openbare Basisschool Piet Hein op 750 meter en Montessorischool De Linde op 800 meter. Voor voortgezet onderwijs zijn Keizer Karel College (500 meter) en Amstelveen College (800 meter) dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A+++, het zuinigste label. Dat betekent dat de woning zeer goed geïsoleerd is en waarschijnlijk een warmtepomp of zonnepanelen heeft. De stookkosten zijn daardoor laag. Dit label is zeldzaam voor een woning uit 1958.

Hoe groot is de woning en het perceel?

De woning heeft een woonoppervlak van 118 m² en een perceel van 167 m². Het bouwjaar is 1958. De precieze indeling (aantal kamers) is niet bekend, maar met deze oppervlakte is er ruimte voor meerdere slaapkamers.