Tussenwoning te koop: Oosterstraat 50A, Vlaardingen
KopenVlaardingenTussenwoningenOosterstraat 50A

Oosterstraat 50A

Oostbuurt, Vlaardingen

€ 918.000
Buurt Oostbuurt, VlaardingenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 347m²
347m² woonoppervlakte
Lidl op 271m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Vlaardingen

Deze tussenwoning aan de Oosterstraat 50A is een echte blikvanger. Met 347 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 177 vierkante meter biedt het huis ongekende ruimte. Het bouwjaar 1946 geeft de woning karakter, terwijl energielabel D aangeeft dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €918.000 is aan de hoge kant, maar past bij de enorme oppervlakte. Vergelijk je met andere tussenwoningen in Vlaardingen.

De buurt Oostbuurt

De woning staat in de buurt Oostbuurt, een levendige wijk in Vlaardingen. De buurt telt ruim 6.300 inwoners en kent een mix van huishoudens: veel eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen met kinderen. Het is een zeer stedelijke omgeving met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt is divers en drukbevolkt.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Lidl om de hoek (271 meter) of bij Hoogvliet (506 meter). Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals IKC Het Spectrum en KC Het Visnet, beide op 526 meter. Ook IKC Van Kampen (587 meter) en IKC 't Palet (823 meter) zijn dichtbij. De gemeente Vlaardingen biedt verder alle dagelijkse voorzieningen, van huisartsen tot parken.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Herk Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 918.000
Prijs per m²€ 2.646
Woonoppervlakte347m²
Perceeloppervlakte177m²
Bouwjaar1946
EnergielabelD
BuurtOostbuurt
WijkOostwijk
GemeenteVlaardingen

Locatie

Oosterstraat 50A, Vlaardingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Oostbuurt

Inwoners6.335
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Lidl
Schiedamseweg 39-41
271m
Hoogvliet
Westhavenkade 82
506m
Dirk
Gedempte Biersloot 7
731m

Scholen

71 binnen 5 km

IKC Het Spectrum
Basisonderwijs · 200 leerlingen
526m
KC Het Visnet
Basisonderwijs · 154 leerlingen
526m
IKC Van Kampen
Basisonderwijs · 324 leerlingen
587m

Veelgestelde vragen

Over Oosterstraat 50A, Vlaardingen

Welk energielabel heeft Oosterstraat 50A?

De woning aan Oosterstraat 50A in Vlaardingen heeft energielabel D.

Is €918.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €918.000 is fors, maar de woning is met 347 m² ook uitzonderlijk groot. Vergelijkbare tussenwoningen in Vlaardingen zijn vaak kleiner. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van het huis en de bereidheid van kopers om voor zoveel ruimte te betalen. Een taxatie kan uitsluitsel geven.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning matig geïsoleerd is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B. Het is mogelijk om met isolatiemaatregelen het label te verbeteren, maar dat vergt een investering.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,2 kilometer afstand. Dat is een flink eind, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je waarschijnlijk aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. IKC Het Spectrum en KC Het Visnet liggen op 526 meter, IKC Van Kampen op 587 meter en IKC 't Palet op 823 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, naar 1,6 kilometer.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning, gebouwd in 1946. Met 347 m² woonoppervlak is het een zeer ruime woning, zeker voor een tussenwoning. Het perceel is 177 m². Het energielabel is D.

Hoe veilig is de buurt Oostbuurt?

In de CBS-data staat dat er in de buurt 305 misdrijven zijn geregistreerd. Dat is een absoluut getal, dus zonder context van het aantal inwoners of de periode is het lastig te duiden.

Zijn er supermarkten dichtbij?