Tussenwoning te koop: Sweelinckplein 7, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagTussenwoningenSweelinckplein 7

Sweelinckplein 7

Sweelinckplein en omgeving, Den Haag

€ 2.200.000
Buurt Sweelinckplein en omgeving, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 355m²
169% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 404m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statige tussenwoning aan het Sweelinckplein

Deze tussenwoning uit 1894 ademt karakter en ruimte. Met 355 m² woonoppervlak is het een van de grotere woningen in de buurt. De woning heeft energielabel C, wat voor een pand van deze leeftijd redelijk zuinig is. De vraagprijs van €2.200.000 is aan de hoge kant, ook vergeleken met andere tussenwoningen in Den Haag.

De buurt Sweelinckplein e.o.

De buurt Sweelinckplein e.o. is een stedelijke oase met veel voorzieningen op loopafstand. Twee bewoners geven de buurt een gemiddeld rapportcijfer van 5,75. Een van hen zegt: "Ik vind dit een hele fijne plek om opgegroeit te zijn, het is heel goed bereikbaar met het OV en andere manieren van transport." Een andere bewoner is minder te spreken: "Ik haat het hier, haal me weg alsjeblieft." In de buurt wonen vooral een- en tweepersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9.

Leven in de straat

Het Sweelinckplein ligt in een levendige wijk. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (404 m) of de Coop twee straten verder (554 m). Ook zijn er meerdere scholen in de buurt, zoals basisschool De Parachute en het Sint-Maartenscollege, beide op ongeveer 5 km afstand. De gemeente Den Haag biedt daarnaast volop cultuur en uitgaansmogelijkheden.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Estata Makelaars O.G. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.200.000
Prijs per m²€ 6.197
Woonoppervlakte355m²
Perceeloppervlakte205m²
Bouwjaar1894
EnergielabelC
BuurtSweelinckplein en omgeving
WijkDuinoord
GemeenteDen Haag

Locatie

Sweelinckplein 7, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

9.6
Conny
11-04-2026
Fantastische buurt met veel faciliteiten op loopafstand

Heerlijk wonen. Vlakbij zee, centrum en winkels . Veel keuze in scholen. Goede gemeenschapszin. Straatfeest etc

3.0
Bert
02-10-2025
super respectvol

Ik haat het hier, haal me weg alsjeblieft.

8.5
Laetis Groeneweg
24-10-2023
Sweelinckplein en omgeving

Ik vind dit een hele fijne plek om opgegroeit te zijn, het is heel goed bereikbaar met het OV en andere manieren van transport. Toch zijn er ook kleine straatjes waar je buiten kan spelen. Er zijn een paar speeltuinen en parkjes die veilig zijn voor kinderen. En er zijn genoeg winkels in de buurt dat je al je voorzieningen vlakbij hebt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Sweelinckplein en omgeving

Inwoners5.970
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Sweelinckplein en omgeving

Woningvoorraad3.044
Gem. WOZ-waarde€ 555.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen45%

Supermarkten

77 binnen 5 km

Albert Heijn
Conradkade 67
404m
Coop
Prins Hendrikstraat 46
554m
Albert Heijn
Laan van Meerdervoort 52
716m

Scholen

3 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4138m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
4927m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
4961m