Tussenwoning te koop: Tuinfluiter 26, Sommelsdijk
Verkocht onder voorbehoud

Tuinfluiter 26

Sommelsdijk vogelbuurt west, Goeree-Overflakkee

€ 327.500
Buurt Sommelsdijk vogelbuurt west, SommelsdijkBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Sommelsdijk

Deze tussenwoning aan de Tuinfluiter 26 staat in een rustige, groene buurt in Sommelsdijk. Met 92 m² woonoppervlak en een perceel van 135 m² is het een fijne plek voor wie van een beetje buitenruimte houdt. De woning uit 1984 heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De vraagprijs van €327.500 is marktconform voor tussenwoningen in Goeree-Overflakkee.

Sommelsdijk vogelbuurt west

De buurt Sommelsdijk vogelbuurt west is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Hele fijne en rustige buurt." De buurt telt ruim 1.200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het prettig wonen is.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook de Jumbo en PLUS zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar School Met De Bijbel, een basisschool op een paar minuten lopen, of naar de RGO Beroepscampus voor voortgezet onderwijs. De gemeente Goeree-Overflakkee biedt verder volop natuur en recreatie.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Alphen Makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 327.500
Prijs per m²€ 3.560
Woonoppervlakte92m²
Perceeloppervlakte135m²
Bouwjaar1984
EnergielabelC
BuurtSommelsdijk vogelbuurt west
WijkSommelsdijk
GemeenteGoeree-Overflakkee

Locatie

Tuinfluiter 26, Sommelsdijk

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.3
Bewoners
07-04-2025
Prima wonen !

Hele fijne en rustige buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Sommelsdijk vogelbuurt west

Inwoners1.275
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsweg 40
616m
Jumbo
Korendreef 24
1177m
Albert Heijn
Gedempt Kanaal 99
1235m

Scholen

16 binnen 5 km

School Met De Bijbel
Basisonderwijs · 205 leerlingen
441m
RGO Beroepscampus (vmbo)
Voortgezet onderwijs · 635 leerlingen
776m
RGO vmbo (locatie Langeweg)
Voortgezet onderwijs · 31 leerlingen
783m

Veelgestelde vragen

Over Tuinfluiter 26, Sommelsdijk

Welk energielabel heeft Tuinfluiter 26?

De woning aan Tuinfluiter 26 in Sommelsdijk heeft energielabel C.

Is de prijs van €327.500 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €327.500 voor een tussenwoning uit 1984 met 92 m² woonoppervlak en energielabel C is marktconform voor Sommelsdijk. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het is een eerlijke prijs gezien de staat en locatie.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De buurt Sommelsdijk vogelbuurt west staat bekend als rustig en groen. Een bewoner noemt het een 'hele fijne en rustige buurt'. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. Het is een prettige omgeving voor wie van rust houdt.