Twee-onder-één-kap te koop: Bakenbergseweg 216, Arnhem
KopenArnhem2-onder-1-kapwoningenBakenbergseweg 216

Bakenbergseweg 216

Hoogkamp, Arnhem

€ 985.000
Buurt Hoogkamp, ArnhemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 269m²
269m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in de rustige, groene Hoogkamp

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1939 ademt de sfeer van een klassieke, ruime gezinswoning. Met 269 m² woonoppervlak en een perceel van 463 m² is er volop ruimte voor een groot gezin. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €985.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Arnhem voor vergelijkbare woningen.

Hoogkamp: een rustige, groene buurt met veel gezinnen

Hoogkamp is een rustige, groene buurt in Arnhem, met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (91%). De buurt telt ruim 1800 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een buurt waar gezinnen en ouderen zich thuis voelen. De buurt Hoogkamp staat bekend om zijn ruime opzet en rustige karakter.

Het dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op ruim een kilometer afstand, of bij Lidl en Jumbo op ongeveer 1,4 km. Basisschool 't Panorama ligt op loopafstand (400 meter), en ook de Arnhemse Montessorischool en Christelijk kindcentrum Gulden Bodem zijn dichtbij. De gemeente Arnhem biedt een breed scala aan voorzieningen.

Aangeboden door BMV Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BMV Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 985.000
Prijs per m²€ 3.662
Woonoppervlakte269m²
Perceeloppervlakte463m²
Bouwjaar1939
EnergielabelB
BuurtHoogkamp
WijkBurgemeesterswijk/Hoogkamp
GemeenteArnhem

Locatie

Bakenbergseweg 216, Arnhem

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoogkamp

Inwoners1.845
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Albert Heijn
Van Lawick van Pabststr 76
1213m
Lidl
Amsterdamseweg 109
1368m
Jumbo
Amsterdamseweg 33
1404m

Scholen

55 binnen 5 km

Basisschool 't Panorama
Basisonderwijs · 235 leerlingen
418m
Arnhemse Montessorischool te Arnhem
Basisonderwijs · 351 leerlingen
639m
Christelijk kindcentrum Gulden Bodem
Basisonderwijs · 156 leerlingen
752m

Veelgestelde vragen

Over Bakenbergseweg 216, Arnhem

Welk energielabel heeft Bakenbergseweg 216?

De woning aan Bakenbergseweg 216 in Arnhem heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €985.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €985.000 is aan de hoge kant, maar gezien het formaat (269 m² woonoppervlak, 463 m² perceel) en de bouwstijl uit 1939 is het een marktconforme prijs voor een twee-onder-één-kapwoning in de rustige, groene buurt Hoogkamp. Vergelijkbare woningen in Arnhem met dit formaat en energielabel B worden vaak in deze prijsklasse aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 3,1 km afstand, wat betekent dat je er ongeveer tien minuten met de fiets of een kwartier met de bus over doet. De buurt is verder goed bereikbaar met de auto via de omliggende wegen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool 't Panorama ligt op 400 meter, de Arnhemse Montessorischool op 640 meter en Christelijk kindcentrum Gulden Bodem op 750 meter. Ook is er een kinderdagverblijf op 600 meter.