Boumanlaan 1
Otterlo dorp, Ede
Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Otterlo
Aan de Boumanlaan 1 in Otterlo staat een twee-onder-één-kapwoning uit 1970, met een woonoppervlakte van 99 vierkante meter volgens de makelaar. De woning heeft vijf kamers, waaronder drie slaapkamers, en één badkamer. Met een vraagprijs van €550.000 ligt deze woning 52% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt, die €361.913 is. De twee onder een kapwoningen in Ede laten een gevarieerd aanbod zien.
De woning zelf
De woning is een hoekwoning met een inhoud van 374 kubieke meter en heeft twee woonlagen. Volgens de makelaar is er dubbel glas aanwezig en wordt de woning verwarmd met een cv-ketel. Buiten zijn er een achtertuin, voortuin en zijtuin, plus een vrijstaande stenen garage. Het betreft volle eigendom. De BAG-registratie geeft een woonoppervlakte van 93 vierkante meter, terwijl de makelaar 99 vierkante meter opgeeft.
Otterlo dorp
Met ruim 1.400 inwoners is Otterlo dorp een rustige kern, waar relatief veel 65-plussers wonen. Bewoners van de gemeente Ede geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,87; een van hen zegt: "Zowel het centrum als natuur zoals de heide en het bos zijn op loopafstand (ca. 5min lopen) en goed te bereiken." Een ander noemt het "een fijne groene sociale buurt". De buurt Otterlo dorp heeft een laag aantal misdrijven per jaar.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De SPAR ligt op 198 meter, om de hoek dus, en de Ericaschool op 156 meter. De dichtstbijzijnde huisarts is Huisartsenpraktijk Hulsbergen Harskamp op 3,6 kilometer, en de apotheek zit er vlakbij. Bushalte Otterlo, Centrum is op 147 meter en wordt bediend door lijn 105. Het treinstation Ede Centrum ligt op 9,7 kilometer. De gemeente Ede heeft voorzieningen op afstand.
Risico-indicaties op adresniveau
De risico-indicaties op adresniveau tonen een geluidsbelasting van wegverkeer van 53 dB Lden, boven de geluidsnorm, peiljaar 2022. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Voor wateroverlast bij hevige regen is de indicatie verhoogd, terwijl het overstromingsrisico laag is. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Maaike van Doorn Makelaar op Funda.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Boumanlaan 1, Otterlo
Wat is de vraagprijs van deze woning en hoe verhoudt die zich tot de buurt?
De vraagprijs is €550.000. Volgens de buurtcijfers ligt dat 52% boven de gemiddelde vraagprijs van €361.913 in Otterlo dorp. De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €4.170, terwijl deze woning op €5.556 per vierkante meter komt, gebaseerd op de makelaarsopgave van 99 vierkante meter.
Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?
De woning heeft vijf kamers, waaronder drie slaapkamers, en één badkamer. Er zijn twee woonlagen en de inhoud is 374 kubieke meter. De makelaar geeft een woonoppervlakte van 99 vierkante meter op, terwijl de BAG-registratie 93 vierkante meter vermeldt.
Wat is het funderingsrisico voor deze woning?
Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een gebiedsindicatie op adresniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. De bodem van zand is over het algemeen stabiel, maar het blijft een indicatie die niet als garantie geldt.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt van deze woning?
De SPAR ligt op 198 meter en de Ericaschool op 156 meter. De dichtstbijzijnde huisarts is Huisartsenpraktijk Hulsbergen Harskamp op 3,6 kilometer, en de apotheek zit er vlakbij. Bushalte Otterlo, Centrum is op 147 meter met lijn 105. Het treinstation Ede Centrum ligt op 9,7 kilometer.
Hoe is de buurt Otterlo dorp?
Otterlo dorp heeft ruim 1.400 inwoners, waarvan 25% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Ede geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,87. Een bewoner zegt: "Zowel het centrum als natuur zoals de heide en het bos zijn op loopafstand (ca. 5min lopen) en goed te bereiken." Een ander noemt het "een fijne groene sociale buurt".
Wat is het energielabel van deze woning?
Het energielabel is C. Dit label zegt iets over de energiezuinigheid van de woning, maar niet over de bouwkundige staat. De makelaar vermeldt dat er dubbel glas aanwezig is. Met label C kun je een gemiddelde energierekening verwachten, maar de exacte kosten hangen af van je gebruik.
Hoe is de geluidssituatie rond deze woning?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 53 dB Lden, boven de geluidsnorm, volgens gegevens uit 2022. Dit is een gebiedsindicatie op adresniveau, geen meting ter plaatse. Het betekent dat er mogelijk verkeersgeluid hoorbaar is, maar de ervaring kan per persoon verschillen.





