Rijksweg Noord 9
Aan de Stuw, Venlo
Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Belfeld
Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1920 staat in de buurt Aan de Stuw, een rustige kern met zo'n 125 inwoners. Met een vraagprijs van € 319.000 is de prijs marktconform voor de buurt. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² volgens de makelaar en 123 m² volgens de BAG-registratie. Het energielabel is F, het minst zuinige label, dus je kunt hoge stookkosten verwachten. Vergelijk twee onder een kapwoningen in Venlo om te zien wat er in de gemeente te koop staat.
De woning zelf
De woning heeft 5 kamers, waaronder 4 slaapkamers en 1 badkamer, verdeeld over 2 woonlagen. De inhoud is 450 m³. Volgens de makelaar heeft de woning dakisolatie, vloerisolatie en muurisolatie, en is er gedeeltelijk vloerverwarming en een c.v.-ketel. De achtertuin van 15 m² ligt op het zuidwesten. De woning ligt aan een drukke weg met vrij uitzicht.
Aan de Stuw
Met ruim 120 inwoners en een mix van gezinnen en ouderen is dit een kleine, hechte gemeenschap. Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97; een van hen zegt: "Ik ervaar hier veel veiligheid. Nooit het gevoel gehad dat ik moest opletten voor mijn veiligheid en de wegen zijn fijn gebouwd." Een ander noemt het "Gezellig met mensen die altijd tijd hebben voor een praatje en altijd hallo ze". De buurt Aan de Stuw heeft een lage omgevingsadressendichtheid, wat bijdraagt aan het rustige karakter.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De Jumbo ligt op 330 meter, om de hoek, en de Aldi op ruim een kilometer. Basisschool KOM.MIJN is op 742 meter, tien minuten lopen. De huisarts Belfeldse Huisartsen zit op 700 meter en de apotheek ApoUnited BV op 582 meter. Buslijn 66 stopt bij de halte Belfeld, Markt op 329 meter. Het treinstation Tegelen ligt op 3,5 kilometer. De gemeente Venlo heeft verder voldoende voorzieningen op korte afstand.
Risico-indicaties op adresniveau
De risico-indicaties op adresniveau zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning. De geluidsbelasting van wegverkeer is 64 dB Lden, boven de geluidsnorm; spoorweglawaai en industrielawaai blijven onder de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, omdat de woning vóór 1970 is gebouwd en het postcodegebied voor 83% uit panden van vóór 1970 bestaat. Het overstromingsrisico is verhoogd, zowel nu als in 2050, en wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, onder andere via VeTeBe B.V. I VBO èn Baerz & Co.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Rijksweg Noord 9, Belfeld
Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?
De woning heeft 5 kamers, waarvan 4 slaapkamers en 1 badkamer. De kamers zijn verdeeld over 2 woonlagen. De inhoud van de woning is 450 m³. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 127 m², terwijl de BAG-registratie 123 m² aangeeft. De achtertuin is 15 m² en ligt op het zuidwesten.
Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?
Het energielabel is F, het minst zuinige label. Dat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Volgens de makelaar heeft de woning dakisolatie, vloerisolatie en muurisolatie, en is er gedeeltelijk vloerverwarming en een c.v.-ketel. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, alleen over de energieprestatie.
Hoe is de geluidsbelasting rondom deze woning?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 64 dB Lden, wat boven de geluidsnorm ligt. Spoorweglawaai is 39 dB Lden en industrielawaai 47 dB Lden, beide onder de norm. Deze cijfers zijn indicaties op gebiedsniveau, geen meting aan deze specifieke woning. De woning ligt aan een drukke weg, wat de geluidsbelasting kan verklaren.
Wat is het funderingsrisico van deze woning?
Het funderingsrisico is gemiddeld, volgens de openbare risicodata. De woning is gebouwd in 1920, vóór 1970, en in dit postcodegebied is 83% van de panden gebouwd vóór 1970. De bodemsoort is zand. Dit is een gebiedsindicatie, geen inspectie van de fundering van deze woning.
Welke supermarkten en scholen liggen in de buurt?
De Jumbo ligt op 330 meter, om de hoek, en de Aldi op 1,3 kilometer. Basisschool KOM.MIJN is op 742 meter, tien minuten lopen, en De Schalm op 2 kilometer. Er zijn in totaal 10 supermarkten en 15 scholen binnen 5 kilometer. De huisarts en apotheek zitten op respectievelijk 700 en 582 meter.
Hoe is het openbaar vervoer vanaf deze woning?
Buslijn 66 stopt bij de halte Belfeld, Markt op 329 meter, en bij de haltes Wilhelminastraat en Prins Frederikstraat op ongeveer 660 meter. Het dichtstbijzijnde treinstation is Tegelen, op 3,5 kilometer. De bushalte is dus op loopafstand, het station op fietsafstand.
Wat is de sfeer in de buurt Aan de Stuw?
De buurt heeft ongeveer 125 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97. Een bewoner zegt: "Ik ervaar hier veel veiligheid. Nooit het gevoel gehad dat ik moest opletten voor mijn veiligheid en de wegen zijn fijn gebouwd." Een ander noemt het "Gezellig met mensen die altijd tijd hebben voor een praatje".





