Vrijstaande woning te koop: Accesweg 1, Ede
KopenEdeVrijstaande woningenAccesweg 1

Accesweg 1

Zeeheldenbuurt, Ede

€ 659.000
Buurt Zeeheldenbuurt, EdeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 121m²
121m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Boni op 314m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Accesweg 1, Ede

Deze vrijstaande woning uit 1895 staat in een rustige buurt van Ede. Met 121 m² woonoppervlak en een flink perceel van 815 m² is er veel ruimte. De woning is te koop voor € 659.000, een prijs die past bij de ruime opzet en het karakter van het huis. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Ede.

Zeeheldenbuurt

De Zeeheldenbuurt is een rustige wijk met veel groen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,6. Een bewoner zegt: "Nette maar leuke buurt, nette christelijke mensen." De buurt telt zo'n 2900 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Zeeheldenbuurt heeft een dorps karakter.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Boni om de hoek (twee straten verder) of de Albert Heijn op vijf minuten lopen. Ook de Hoogvliet is dichtbij. Basisschool CNS basisschool Cavalje zit naast de deur, en De Lettertuin is ook op loopafstand. De gemeente Ede biedt verder veel voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ditters Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 659.000
Prijs per m²€ 5.446
Woonoppervlakte121m²
Perceeloppervlakte815m²
Bouwjaar1895
BuurtZeeheldenbuurt
WijkEde-West
GemeenteEde

Locatie

Accesweg 1, Ede

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Cristy
25-09-2024
Nette maar leuke buurt

Nette christelijke mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeeheldenbuurt

Inwoners2.900
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Boni
Brouwerstraat 21
314m
Albert Heijn
Bunschoterplein 1
445m
Hoogvliet
De Halte 269
673m

Scholen

49 binnen 5 km

CNS basisschool Cavalje
Basisonderwijs · 126 leerlingen
223m
Vester College
Speciaal onderwijs · 162 leerlingen
419m
De Lettertuin
Basisonderwijs · 221 leerlingen
458m

Veelgestelde vragen

Over Accesweg 1, Ede

Is € 659.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 659.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Ede met een perceel van 815 m². De woning heeft een oppervlakte van 121 m² en een bouwjaar van 1895. Vergelijkbare woningen in de buurt geven een indicatie van de prijs, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en de ligging.

Hoe is de buurt Zeeheldenbuurt om in te wonen?

De Zeeheldenbuurt scoort een 8,6 uit één beoordeling. Bewoners omschrijven het als een nette, christelijke buurt. Het is een rustige wijk met veel groen, geschikt voor gezinnen en ouderen. De buurt heeft een dorps karakter en ligt op loopafstand van voorzieningen.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation van Ede ligt op 1,5 km afstand. Dat is ongeveer 15 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. Vanaf daar kun je naar steden als Arnhem en Utrecht reizen.