Vrijstaande woning te koop: Bloemcamplaan 53A, Wassenaar
KopenWassenaarVrijstaande woningenBloemcamplaan 53A

Bloemcamplaan 53A

Nieuw-Wassenaar, Wassenaar

€ 3.900.000
Buurt Nieuw-Wassenaar, WassenaarBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 410m²
410m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1948 staat in een groene, rustige omgeving in Wassenaar. Met 410 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 3185 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel C. De vraagprijs van €3.900.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Wassenaar.

De buurt Nieuw-Wassenaar

Nieuw-Wassenaar is een rustige, groene buurt met veel privacy. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,13. Een bewoner zegt: "Het is een heerlijke buurt met heel veel privacy." Een ander noemt het "rustig en relaxed, alleen is er weinig contact met buren." De buurt telt 1440 inwoners, vooral gezinnen en ouderen. Bijna 90% van de woningen is koop. Bekijk ook de buurt Nieuw-Wassenaar.

Het dagelijks leven

Om de hoek zit de Bloemcampschool. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express op 1,7 km of PLUS op 2 km. Het station ligt op 4,4 km afstand. De gemeente Wassenaar biedt rust en ruimte, met voldoende voorzieningen binnen handbereik.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Luijckx Makelaardij b.v. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.900.000
Prijs per m²€ 9.512
Woonoppervlakte410m²
Perceeloppervlakte3185m²
Bouwjaar1948
EnergielabelC
BuurtNieuw-Wassenaar
WijkZuidwestelijk deel der gemeente
GemeenteWassenaar

Locatie

Bloemcamplaan 53A, Wassenaar

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.1
JGA
01-07-2025
Privé maar rustig

Het is een heerlijke buurt met heel veel privacy. Het is alleen wel slecht te bereiken, zeker als de Rijksstraatweg dicht is of de A44. Dus is de bereikbaarheid matig en kan verbeterd worden.

8.1
JGA
10-12-2024
Rustig en relaxed

Het is een rustige buurt met veel privacy en natuur, alleen is er weinig contact met buren en andere buurtbewoners door deze privacy.

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Wassenaar

Inwoners1.440
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

37 binnen 5 km

SPAR express
Bezuidenhoutseweg 429
1698m
PLUS
Ursulaland 70-84
1958m
Hoogvliet
Het Kleine Loo 270
2312m

Scholen

34 binnen 5 km

Bloemcampschool
Basisonderwijs · 410 leerlingen
178m
Stichting Kievietschool
Basisonderwijs · 193 leerlingen
948m
Rijnlands Lyceum Wassenaar
Voortgezet onderwijs · 1075 leerlingen
2804m

Veelgestelde vragen

Over Bloemcamplaan 53A, Wassenaar

Welk energielabel heeft Bloemcamplaan 53A?

De woning aan Bloemcamplaan 53A in Wassenaar heeft energielabel C.

Is €3.900.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €3.900.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 3185 m² en de 410 m² woonoppervlakte in een rustige, groene buurt als Nieuw-Wassenaar, is het marktconform. Vergelijkbare vrijstaande woningen in Wassenaar met veel grond worden vaak in deze prijsklasse aangeboden.