Vrijstaande woning te koop: Groot Haesebroekseweg 53, Wassenaar
KopenWassenaarVrijstaande woningenGroot Haesebroekseweg 53

Groot Haesebroekseweg 53

De Kieviet, Wassenaar

€ 4.350.000
Buurt De Kieviet, WassenaarBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 569m²
569m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Groot Haesebroekseweg 53 in Wassenaar ademt de rust en ruimte van een groene, landelijke omgeving. Met een woonoppervlak van 569 m² en een perceel van 2003 m² biedt het pand volop mogelijkheden voor een groot gezin of wie van ruimte houdt. Het bouwjaar 1925 geeft de woning een klassieke uitstraling, terwijl energielabel C aangeeft dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €4.350.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Wassenaar.

De buurt De Kieviet

De Kieviet is een rustige, groene woonwijk in Wassenaar, waar vooral gezinnen en ouderen wonen. De buurt telt zo'n 1300 inwoners en heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5 personen. Het is een buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele en prettige leefomgeving. De buurt De Kieviet staat bekend om zijn ruime opzet en groene karakter.

Het dagelijks leven

In de ochtend loop je in tien minuten naar de Kievietschool voor basisonderwijs, of fiets je naar de Bloemcampschool op een kwartier lopen. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Ekoplaza of Jumbo, beide op ongeveer een half uur lopen. De gemeente Wassenaar biedt verder voldoende voorzieningen, zoals restaurants en een bibliotheek, al liggen die op wat grotere afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buise Doedijns Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 4.350.000
Prijs per m²€ 7.645
Woonoppervlakte569m²
Perceeloppervlakte2003m²
Bouwjaar1925
EnergielabelC
BuurtDe Kieviet
WijkZuidwestelijk deel der gemeente
GemeenteWassenaar

Locatie

Groot Haesebroekseweg 53, Wassenaar

Buurt statistieken

Gegevens uit De Kieviet

Inwoners1.300
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Ekoplaza
Langstraat 63
2795m
Jumbo
Luifelbaan 1
3009m
SPAR express
Bezuidenhoutseweg 429
3018m

Scholen

22 binnen 5 km

Stichting Kievietschool
Basisonderwijs · 193 leerlingen
539m
Bloemcampschool
Basisonderwijs · 410 leerlingen
1148m
Rijnlands Lyceum Wassenaar
Voortgezet onderwijs · 1075 leerlingen
1740m

Veelgestelde vragen

Over Groot Haesebroekseweg 53, Wassenaar

Welk energielabel heeft Groot Haesebroekseweg 53?

De woning aan Groot Haesebroekseweg 53 in Wassenaar heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €4.350.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €4.350.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grote oppervlakte van 569 m², het ruime perceel van 2003 m² en de gewilde buurt De Kieviet, is het een prijs die past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Wassenaar. Het energielabel C kan wel invloed hebben op de maandlasten, maar de woning heeft een klassieke uitstraling en veel ruimte.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar is niet direct afhankelijk van openbaar vervoer. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor langere reizen.

Zijn er scholen in de buurt?