Vrijstaande woning te koop: Boslaan 65, Amerongen

Boslaan 65

Amerongen-Dorp, Utrechtse Heuvelrug

€ 1.595.000
Buurt Amerongen-Dorp, AmerongenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 276m²
276m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Amerongen

Deze vrijstaande woning aan de Boslaan in Amerongen ademt ruimte en rust. Met 276 m² woonoppervlak en een perceel van 630 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1981 is in de loop der jaren goed onderhouden en biedt een fijne indeling. De vraagprijs van €1.595.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Utrechtse Heuvelrug.

Amerongen-Dorp: een dorpse sfeer

De buurt Amerongen-Dorp is een dorpse omgeving met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Ik ervaar het als een veilige buurt. Het is fijn om hier op te groeien. Spelen op straat en leuke buren." De buurt telt ruim 5.000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat bijdraagt aan de rustige sfeer.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook een Albert Heijn en Boon's Markt zijn binnen handbereik. Kinderen kunnen naar WereldKidz Sterrenbos of Christelijke Basisschool De Regenboog, beide op loopafstand. De gemeente Utrechtse Heuvelrug biedt een groene omgeving met veel wandel- en fietsmogelijkheden.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Deur Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.595.000
Prijs per m²€ 5.779
Woonoppervlakte276m²
Perceeloppervlakte630m²
Bouwjaar1981
BuurtAmerongen-Dorp
WijkAmerongen
GemeenteUtrechtse Heuvelrug

Locatie

Boslaan 65, Amerongen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Aukje
15-10-2023
Leuke gezellige buurt

Ik ervaar het als een veilige buurt. Het is fijn om hier op te groeien. Spelen op straat en leuke buuren

Buurt statistieken

Gegevens uit Amerongen-Dorp

Inwoners5.135
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Koenestraat 36
634m
Albert Heijn
Schoolweg 2B
3471m
Boon's Markt
Veerweg 14
4221m

Scholen

12 binnen 5 km

WereldKidz Sterrenbos
Basisonderwijs · 104 leerlingen
406m
Christelijke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 216 leerlingen
412m
Wilhelminaschool
Basisonderwijs · 136 leerlingen
1101m

Veelgestelde vragen

Over Boslaan 65, Amerongen

Is €1.595.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.595.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Amerongen. De woning heeft een groot woonoppervlak van 276 m² en een perceel van 630 m², wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor lagere bedragen aangeboden, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en de locatie.

Hoe is de buurt Amerongen-Dorp om in te wonen?

Amerongen-Dorp is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners waarderen de veiligheid en de sociale sfeer. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan een groene en rustige leefomgeving.