Vrijstaande woning te koop: De Bleek 4, Montfoort

De Bleek 4

Montfoort, Montfoort

€ 1.595.000
Buurt Montfoort, MontfoortBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 246m²
95% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Montfoort

Deze vrijstaande woning aan De Bleek 4 ademt ruimte en rust. Met 246 m² woonoppervlak en een perceel van 1375 m² is het een plek waar je echt kunt leven. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €1.595.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk je met andere vrijstaande woningen in Montfoort, dan zie je dat dit een uitzonderlijk object is.

De buurt Montfoort

Montfoort is een dorpse buurt met een mix van inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en twee derde is koop. Het is er niet heel stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 958. De buurt heeft een doorsnee inkomen en veel gezinnen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen beeld van bewonerservaringen. Meer over de buurt Montfoort lees je op de buurtpagina.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Albert Heijn is op loopafstand. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals KBs De Howiblo en PCB Graaf Jan, beide op een paar minuten lopen. Het voortgezet onderwijs is iets verder, maar nog steeds goed bereikbaar. De gemeente Montfoort biedt een compleet voorzieningenniveau.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Roelse Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.595.000
Prijs per m²€ 6.484
Woonoppervlakte246m²
Perceeloppervlakte1375m²
Bouwjaar1986
EnergielabelB
BuurtMontfoort
WijkWijk 00
GemeenteMontfoort

Locatie

De Bleek 4, Montfoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Montfoort

Inwoners5.490
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Montfoort

Woningvoorraad2.468
Gem. WOZ-waarde€ 395.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Jumbo
Julianalaan 2
156m
Albert Heijn
Boslaan 40
688m
Boon's Markt
Laan van Rapijnen 27
3102m

Scholen

11 binnen 5 km

KBs De Howiblo
Basisonderwijs · 253 leerlingen
520m
PCB Graaf Jan
Basisonderwijs · 130 leerlingen
523m
OBS De Hobbitstee
Basisonderwijs · 97 leerlingen
562m

Veelgestelde vragen

Over De Bleek 4, Montfoort

Welk energielabel heeft De Bleek 4?

De woning aan De Bleek 4 in Montfoort heeft energielabel B.

Is €1.595.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €557.500, maar dat komt doordat deze woning veel groter is (246 m² versus gemiddeld 126 m²) en een enorm perceel heeft. In de buurt zijn momenteel vier koopwoningen beschikbaar, met een maximale vraagprijs van €1.100.000. Deze woning is dus uitzonderlijk in formaat en prijs.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 1375 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dat biedt veel mogelijkheden voor een tuin, speelruimte of wellicht een uitbouw, maar check altijd de bestemmingsplanregels bij de gemeente.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label G of F. In de buurt heeft 50% van de woningen label C en 50% label D of lager, dus deze woning scoort beter dan gemiddeld.