Vrijstaande woning te koop: Gijzelsestraat 20, Biezenmortel
KopenTilburgVrijstaande woningenGijzelsestraat 20

Gijzelsestraat 20

Buitengebied Biezenmortel, Tilburg

€ 1.950.000
Buurt Buitengebied Biezenmortel, BiezenmortelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 330m²
330m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand landgoed in Biezenmortel

Deze vrijstaande woning uit 1870 ademt historie en rust, midden in het buitengebied van Biezenmortel. Met 330 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 8460 m² is het een plek waar je echt tot rust komt. De woning heeft energielabel A+++, wat bijzonder zuinig is voor een huis van deze leeftijd. De vraagprijs van €1.950.000 is aan de hoge kant, maar past bij het unieke karakter en de enorme kavel. Vergelijk eens met andere vrijstaande woningen in Tilburg.

Buitengebied Biezenmortel

De buurt Buitengebied Biezenmortel is een landelijke omgeving met 470 inwoners. Het is een rustige buurt met veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage misdaadcijfers (23 misdrijven) en de ruime opzet spreken voor zich.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Aldi of PLUS, beide op ruim twee kilometer afstand. Voor de kinderen is Basisschool Franciscus op 1,7 km lopen, een prettige wandeling door het buitengebied. Ook Basisschool Dr Landman en Openbare Basisschool De Hasselbraam zijn binnen vijf kilometer bereikbaar. De gemeente Tilburg biedt verder alle stedelijke voorzieningen op iets grotere afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Peeters-Bouckaert Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.950.000
Prijs per m²€ 5.909
Woonoppervlakte330m²
Perceeloppervlakte8460m²
Bouwjaar1870
EnergielabelA+++
BuurtBuitengebied Biezenmortel
WijkBiezenmortel
GemeenteTilburg

Locatie

Gijzelsestraat 20, Biezenmortel

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Biezenmortel

Inwoners470
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Aldi
Vincent van Goghplein 5
2124m
PLUS
Achterstraat 20
2177m
Albert Heijn
Monseigneur Bekkersplein 3
2869m

Scholen

9 binnen 5 km

Basisschool Franciscus
Basisonderwijs · 71 leerlingen
1613m
Basisschool Dr Landman
Basisonderwijs · 345 leerlingen
2411m
Openbare Basisschool De Hasselbraam
Basisonderwijs · 126 leerlingen
3240m

Veelgestelde vragen

Over Gijzelsestraat 20, Biezenmortel

Welk energielabel heeft Gijzelsestraat 20?

De woning aan Gijzelsestraat 20 in Biezenmortel heeft energielabel A+++.

Is €1.950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.950.000 is aan de hoge kant, maar past bij de unieke combinatie van een vrijstaande woning uit 1870 met energielabel A+++ en een enorm perceel van 8460 m². Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt om direct mee te vergelijken, dus de prijs is vooral gebaseerd op de zeldzaamheid van dit object.

Hoe is de bereikbaarheid van Biezenmortel?

Biezenmortel is een landelijk dorp in de gemeente Tilburg. Het treinstation ligt op 6,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor het openbaar vervoer.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1870?

Een woning uit 1870 kan specifieke onderhoudskosten met zich meebrengen, zoals aan de fundering, het dak of de kozijnen. Omdat deze woning energielabel A+++ heeft, is er al veel geïnvesteerd in isolatie en duurzame installaties.