Vrijstaande woning te koop: Jousterweg 203, Oudehaske

Jousterweg 203

Oudehaske, De Fryske Marren

€ 500.000
Buurt Oudehaske, OudehaskeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 249m²
249m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Oudehaske

Deze vrijstaande woning aan de Jousterweg 203 in Oudehaske ademt ruimte en rust. Met 249 m² woonoppervlak en een perceel van 610 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A+ betekent dat je energiekosten laag zijn. De vraagprijs van €500.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in De Fryske Marren.

Oudehaske: een dorp met voorzieningen

Oudehaske is een dorp in de gemeente De Fryske Marren, met zo'n 1855 inwoners. Het is een rustige, groene omgeving waar veel gezinnen wonen. De woningvoorraad bestaat voor 96% uit eengezinswoningen, en 82% is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige buurt met weinig criminaliteit. Lees meer over de buurt Oudehaske.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Poiesz, dat om de hoek zit. Ook Jumbo en andere supermarkten zijn binnen een paar minuten rijden. Basisschool CBS De Tarissing is naast de deur. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Heerenveen, op 3,7 km afstand. Het treinstation is 4 km verderop, dus met de auto of fiets ben je snel in de stad. De gemeente De Fryske Marren biedt veel recreatiemogelijkheden.

Aangeboden door

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Veenstra Makelaars & Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 september 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 500.000
Prijs per m²€ 2.008
Woonoppervlakte249m²
Perceeloppervlakte610m²
Bouwjaar1984
EnergielabelA+
BuurtOudehaske
WijkOudehaske
GemeenteDe Fryske Marren

Locatie

Jousterweg 203, Oudehaske

Buurt statistieken

Gegevens uit Oudehaske

Inwoners1.855
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Poiesz
Hasker Utgongen 1
318m
Jumbo
Jister 29
2550m
Poiesz
Jister 11
2616m

Scholen

28 binnen 5 km

CBS De Tarissing
Basisonderwijs · 199 leerlingen
257m
De Optimist
Basisonderwijs · 159 leerlingen
2313m
Basisschool Futura - school met de Bijbel
Basisonderwijs · 39 leerlingen
2341m

Veelgestelde vragen

Over Jousterweg 203, Oudehaske

Welk energielabel heeft Jousterweg 203?

De woning aan Jousterweg 203 in Oudehaske heeft energielabel A+.

Is €500.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een vrijstaande woning van 249 m² met een perceel van 610 m² en energielabel A+ in Oudehaske is €500.000 marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. De lage energiekosten door het A+ label maken de totale woonlasten gunstig.

Hoe is de bereikbaarheid van Oudehaske?

Het treinstation op 4 km afstand biedt verbindingen naar Heerenveen en verder. Met de auto ben je snel in steden als Heerenveen, Sneek en Leeuwarden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand (257 m) vind je CBS De Tarissing, een basisschool met 199 leerlingen. Andere basisscholen zoals De Optimist en Het Kompas zijn op 2,3 km afstand. Voor voortgezet onderwijs is Bornego College in Heerenveen op 2,4 km.