Vrijstaande woning te koop: Koningsduin 19, Castricum
12 uur geleden ontdekt
KopenCastricumVrijstaande woningenKoningsduin 19

Koningsduin 19

Duin en Bosch, Castricum

€ 1.695.000
Buurt Duin en Bosch, CastricumBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 278m²
278m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene omgeving

Deze vrijstaande woning aan Koningsduin 19 in Castricum is gebouwd in 2015 en heeft een woonoppervlak van 278 m² op een perceel van 499 m². De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor het energieverbruik niet bekend is. Met een vraagprijs van €1.695.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een woning van dit formaat in deze omgeving is dat marktconform. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Castricum voor een vergelijking.

De buurt Duin en Bosch

De woning ligt in de buurt Duin en Bosch, een rustige wijk in Castricum. De buurt telt ruim 1.000 inwoners, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6 personen. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke buurt. Lees meer over de buurt Duin en Bosch.

Het dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, op nog geen kilometer afstand. Ook de Dekamarkt en Ekoplaza zijn op loopafstand. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Basisschool Cunera en Basisschool Montessori, beide op ongeveer een kwartier lopen. Voor voortgezet onderwijs is Vonk Castricum dichtbij. Het treinstation van Castricum ligt op twee kilometer afstand. De gemeente Castricum biedt een goede mix van rust en voorzieningen. Meer over de gemeente Castricum.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Teer Makelaars Castricum B.V. op Funda aangeboden. Het energielabel staat niet in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.695.000
Prijs per m²€ 6.097
Woonoppervlakte278m²
Perceeloppervlakte499m²
Bouwjaar2015
EnergielabelA
BuurtDuin en Bosch
WijkBakkum
GemeenteCastricum

Locatie

Koningsduin 19, Castricum

Buurt statistieken

Gegevens uit Duin en Bosch

Inwoners1.045
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

9 binnen 5 km

SPAR
Zeeweg 31
915m
Dekamarkt
Torenstraat 48
1734m
Ekoplaza
Torenstraat 34
1817m

Scholen

16 binnen 5 km

Basisschool Cunera
Basisonderwijs · 340 leerlingen
1035m
Basisschool Montessori
Basisonderwijs · 159 leerlingen
1387m
Vonk Castricum
Voortgezet onderwijs · 1172 leerlingen
1510m

Veelgestelde vragen

Over Koningsduin 19, Castricum

Welk energielabel heeft Koningsduin 19?

De woning aan Koningsduin 19 in Castricum heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €1.695.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is hoog, maar past bij een vrijstaande woning van 278 m² met een perceel van 499 m², gebouwd in 2015. In de buurt Duin en Bosch zijn vrijstaande woningen schaars, wat de prijs kan verklaren. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Castricum om een beeld te krijgen.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. De woning is gebouwd in 2015, wat doorgaans wijst op goede isolatie, maar het exacte label is niet bekend.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Castricum. Het treinstation is op 2 km afstand. De auto is handig voor boodschappen en voorzieningen, die op loop- of fietsafstand liggen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Cunera (1 km) en Basisschool Montessori (1,4 km). Voor voortgezet onderwijs is Vonk Castricum op 1,5 km afstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning met een woonoppervlak van 278 m² en een perceel van 499 m², gebouwd in 2015. De woning heeft ruime afmetingen en is geschikt voor een gezin.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is SPAR op 915 meter. Ook Dekamarkt, Ekoplaza en Aldi zijn binnen 2 km bereikbaar.

Waarom staat het energielabel niet in de advertentie?

Teer Makelaars Castricum B.V. heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie.

Teer Makelaars Castricum B.V.
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.