Vrijstaande woning te koop: Krimweg 22, Hoenderloo (Gem. Apeldoorn)

Krimweg 22

Hoenderloo, Apeldoorn

€ 695.000
Buurt Hoenderloo, Hoenderloo (Gem. Apeldoorn)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 489m²
237% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Hoenderloo

Deze vrijstaande woning uit 1993 staat in het rustige Hoenderloo, een dorp midden in de natuur. Met 489 m² woonoppervlak is het een flinke woning, verdeeld over een ruim perceel van 551 m². Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energiekosten. De vraagprijs van €695.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk je met andere vrijstaande woningen in Apeldoorn, dan zie je dat dit een bijzonder ruim aanbod is.

De buurt Hoenderloo

Hoenderloo is een klein dorp met ongeveer 725 inwoners. Het is een groene omgeving. De bevolking is gemiddeld ouder: veel 45-plussers. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar op basis van CBS-cijfers is het een rustige buurt met veel eengezinswoningen. De buurt Hoenderloo heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het dorpse karakter.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die om de hoek zit op 250 meter. De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare basisschool / IKC Beekbergen, op ruim 7 kilometer afstand. Dat is een flink eind, maar de rust en ruimte maken veel goed. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, al moet je er wel voor rijden.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Reinders Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 695.000
Prijs per m²€ 1.421
Woonoppervlakte489m²
Perceeloppervlakte551m²
Bouwjaar1993
EnergielabelB
BuurtHoenderloo
WijkHoenderloo en omgeving
GemeenteApeldoorn

Locatie

Krimweg 22, Hoenderloo (Gem. Apeldoorn)

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoenderloo

Inwoners725
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoenderloo

Woningvoorraad362
Gem. WOZ-waarde€ 449.000
Koopwoningen58%
Huurwoningen42%

Supermarkten

1 binnen 5 km

SPAR
Paalbergweg 21
252m
Albert Heijn
Dorpstraat 23
7331m
AH to go
Rijksweg A1 779
7506m

Veelgestelde vragen

Over Krimweg 22, Hoenderloo (Gem. Apeldoorn)

Welk energielabel heeft Krimweg 22?

De woning aan Krimweg 22 in Hoenderloo (Gem. Apeldoorn) heeft energielabel B.

Is €695.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €695.000 is fors hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in Hoenderloo (€314.800), maar die cijfers zijn gebaseerd op kleinere woningen. Deze vrijstaande woning heeft 489 m² woonoppervlak, wat uitzonderlijk is. De prijs per m² is ongeveer €1.421, terwijl het buurtgemiddelde €790 per m² is. Dat is een flink verschil, maar de woning is ook veel groter dan gemiddeld (145 m²).

Hoe is de bereikbaarheid van Hoenderloo?

Hoenderloo ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 14 km afstand. De auto is dan ook de meest praktische manier van vervoer. Openbaar vervoer is beperkt, dus reken op een auto voor dagelijkse verplaatsingen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

In Hoenderloo zelf is een SPAR-supermarkt op loopafstand (250 m). Voor andere voorzieningen, zoals een basisschool of een restaurant, moet je verder reizen. De dichtstbijzijnde basisschool is op 7,3 km. Er is wel een restaurant op 300 m. Voor uitgebreidere winkels en scholen ben je aangewezen op Apeldoorn of Beekbergen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Label B is beter dan gemiddeld, maar niet het zuinigst. Je kunt verwachten dat de energiekosten meevallen, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens. In de buurt hebben alle koopwoningen label B, dus het is gebruikelijk.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 551 m² groot. De woning zelf heeft een oppervlakte van 489 m², dus er is een ruime tuin rondom. Het bouwjaar is 1993, dus de tuin is waarschijnlijk al volgroeid. De precieze indeling van de tuin is niet bekend, maar met een perceel van deze omvang is er veel buitenruimte.

Is Hoenderloo een veilige buurt?