Vrijstaande woning te koop: Pasteurstraat 6, Badhoevedorp

Pasteurstraat 6

Badhoevedorp Bouwlust, Haarlemmermeer

€ 1.395.000
Buurt Badhoevedorp Bouwlust, BadhoevedorpBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 199m²
199m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Badhoevedorp

Deze vrijstaande woning uit 1967 staat in een rustige, groene buurt van Badhoevedorp. Met 199 m² woonoppervlak en een perceel van 729 m² is er veel ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat er kansen liggen om de energieprestatie te verbeteren. De vraagprijs van €1.395.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Haarlemmermeer.

Buurt Badhoevedorp Bouwlust

De buurt Badhoevedorp Bouwlust is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Voelt als afvoerputje van de Haarlemmermeer. Onbetaalbare huizen worden gebouwd, voorzieningen blijven achter." Wel worden de scholen als goed beoordeeld. De buurt telt ruim 3.000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Vomar om de hoek (op loopafstand) of bij Albert Heijn of Lidl, die ook vlakbij zitten. Kinderen kunnen naar de G.Th. Rietveldschool, op twee straten verder, of naar de Dr. Plesmanschool. De gemeente Haarlemmermeer biedt groen in de buurt, met een park of plantsoen op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Onkenhout Makelaars B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.395.000
Prijs per m²€ 7.010
Woonoppervlakte199m²
Perceeloppervlakte729m²
Bouwjaar1967
EnergielabelD
BuurtBadhoevedorp Bouwlust
WijkBadhoevedorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Pasteurstraat 6, Badhoevedorp

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

4.1
J.
01-11-2025
Voelt als afvoerputje van de Haarlemmermeer

Onbetaalbare huizen worden gebouwd, voorzieningen blijven achter. Vuilniswagens zijn altijd op tijd maar de bakken en vuilcontainers worden niet vaak geleegd wat resulteert in troep op en langs de wegen en stoepen. 1 weg die naar bloemenbuurt gaat die vol ligt met troep vanwege nieuwbouw en doorgaand verkeer. Teveel Marokkaanse mensen. Wel goede scholen

Buurt statistieken

Gegevens uit Badhoevedorp Bouwlust

Inwoners3.030
Mannen48%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Badhoevedorp Bouwlust

Woningvoorraad1.052
Gem. WOZ-waarde€ 752.000
Koopwoningen81%
Huurwoningen19%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Vomar
Sloterweg 186
556m
Albert Heijn
Zeemanlaan 2
592m
Lidl
Lorentzplein 31
608m

Scholen

40 binnen 5 km

G.Th. Rietveldschool
Basisonderwijs · 622 leerlingen
486m
Dr. Plesmanschool
Basisonderwijs · 167 leerlingen
787m
Christelijke Basisschool Oranje Nassau
Basisonderwijs · 619 leerlingen
1036m

Veelgestelde vragen

Over Pasteurstraat 6, Badhoevedorp

Welk energielabel heeft Pasteurstraat 6?

De woning aan Pasteurstraat 6 in Badhoevedorp heeft energielabel D.

Is €1.395.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€1.078.429) en ook boven de mediaan van het huidige aanbod (€1.189.000). Wel is het een vrijstaande woning met een groot perceel, wat de prijs kan verklaren. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn verkocht voor gemiddeld €1.078.429, dus de vraagprijs is aan de hoge kant.