Tussenwoning te koop: Rosellestraat 59, Badhoevedorp
KopenHaarlemmermeerTussenwoningenRosellestraat 59

Rosellestraat 59

Badhoevedorp Bouwlust, Haarlemmermeer

€ 1.195.000
Buurt Badhoevedorp Bouwlust, BadhoevedorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 177m²
177m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in Badhoevedorp

Deze gloednieuwe tussenwoning uit 2024 staat in Badhoevedorp, een dorp met een eigen karakter. Met een woonoppervlak van 177 m² en een perceel van 156 m² is het een ruime woning. Het energielabel A+++ betekent dat je energiekosten laag zijn. De vraagprijs van €1.195.000 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en de schaarste aan vergelijkbare tussenwoningen in Haarlemmermeer.

Buurt Badhoevedorp Bouwlust

De buurt Badhoevedorp Bouwlust is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Voelt als afvoerputje van de Haarlemmermeer. Onbetaalbare huizen worden gebouwd, voorzieningen blijven achter." De buurt heeft een gemiddelde score van 4,13. CBS-cijfers laten zien dat er veel gezinnen wonen: 575 huishoudens met kinderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl (om de hoek), Albert Heijn (twee straten verder) of Vomar (ook op loopafstand). De G.Th. Rietveldschool is een basisschool op tien minuten lopen, en ook de Dr. Plesmanschool en Christelijke Basisschool Oranje Nassau zijn binnen vijftien minuten te bereiken. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder ruime voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KNAP Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.195.000
Prijs per m²€ 6.751
Woonoppervlakte177m²
Perceeloppervlakte156m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtBadhoevedorp Bouwlust
WijkBadhoevedorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Rosellestraat 59, Badhoevedorp

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

4.1
J.
01-11-2025
Voelt als afvoerputje van de Haarlemmermeer

Onbetaalbare huizen worden gebouwd, voorzieningen blijven achter. Vuilniswagens zijn altijd op tijd maar de bakken en vuilcontainers worden niet vaak geleegd wat resulteert in troep op en langs de wegen en stoepen. 1 weg die naar bloemenbuurt gaat die vol ligt met troep vanwege nieuwbouw en doorgaand verkeer. Teveel Marokkaanse mensen. Wel goede scholen

Buurt statistieken

Gegevens uit Badhoevedorp Bouwlust

Inwoners3.030
Mannen48%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Badhoevedorp Bouwlust

Woningvoorraad1.052
Gem. WOZ-waarde€ 752.000
Koopwoningen81%
Huurwoningen19%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Lidl
Lorentzplein 31
1188m
Albert Heijn
Zeemanlaan 2
1231m
Vomar
Sloterweg 186
1284m

Scholen

40 binnen 5 km

G.Th. Rietveldschool
Basisonderwijs · 622 leerlingen
863m
Dr. Plesmanschool
Basisonderwijs · 167 leerlingen
1515m
Christelijke Basisschool Oranje Nassau
Basisonderwijs · 619 leerlingen
1603m

Veelgestelde vragen

Over Rosellestraat 59, Badhoevedorp

Welk energielabel heeft Rosellestraat 59?

De woning aan Rosellestraat 59 in Badhoevedorp heeft energielabel A+++.

Is €1.195.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.195.000 ligt dicht bij de mediaanprijs van €1.189.000 in de buurt. De gemiddelde prijs per m² is €6.099, terwijl deze woning €6.751 per m² kost. Dat is iets hoger, maar nieuwbouw heeft vaak een premium. In de buurt zijn momenteel 3 koopwoningen beschikbaar, met prijzen tussen €1.100.000 en €1.375.000.