Vrijstaande woning te koop: Stokersdorpweg 4, Enschede
KopenEnschedeVrijstaande woningenStokersdorpweg 4

Stokersdorpweg 4

Bentveld-Bultserve, Enschede

€ 675.000
Buurt Bentveld-Bultserve, EnschedeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 191m²
34% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Enschede

Deze vrijstaande woning aan de Stokersdorpweg 4 ligt in een rustige buurt, waar je echt tot rust komt. Met 191 m² woonoppervlak en een perceel van 557 m² is er volop plek voor het hele gezin. Het bouwjaar 1995 betekent dat de woning relatief modern is. De vraagprijs van €675.000 ligt aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Enschede, maar dat past bij de royale afmetingen.

Buurt Bentveld-Bultserve

De buurt Bentveld-Bultserve is een groene wijk met veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gemengde buurt is met zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1990 en 2010, wat de buurt een moderne uitstraling geeft.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 600 meter afstand, om de hoek dus. Ook Albert Heijn en Jumbo zijn op loopafstand. Basisschool Schateiland en Openbare Basisschool De Esmarke liggen op 600 meter. Het treinstation is op 800 meter, dus je bent zo in de gemeente Enschede.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Thoma Post Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 3.534
Woonoppervlakte191m²
Perceeloppervlakte557m²
Bouwjaar1995
BuurtBentveld-Bultserve
WijkGlanerbrug en omgeving
GemeenteEnschede

Locatie

Stokersdorpweg 4, Enschede

Buurt statistieken

Gegevens uit Bentveld-Bultserve

Inwoners2.865
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Bentveld-Bultserve

Woningvoorraad1.458
Gem. WOZ-waarde€ 269.000
Koopwoningen59%
Huurwoningen41%

Supermarkten

21 binnen 5 km

PLUS
Esmarkelaan 14
613m
Albert Heijn
Gronausestraat 1130
782m
Jumbo
Schoolstraat 60
807m

Scholen

39 binnen 5 km

basisschool Schateiland
Basisonderwijs · 430 leerlingen
639m
Openbare Basisschool De Esmarke
Basisonderwijs · 155 leerlingen
639m
Basisschool de Troubadour
Basisonderwijs · 185 leerlingen
982m

Veelgestelde vragen

Over Stokersdorpweg 4, Enschede

Is €675.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €675.000 ligt 68% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€400.750). De woning is echter ook 34% groter dan het buurtgemiddelde (191 m² vs 143 m²). In de buurt zijn momenteel 4 koopwoningen beschikbaar, met een gemiddelde prijs per m² van €2.768. Deze woning komt uit op €3.534 per m², wat aan de hoge kant is.

Hoe is de buurt Bentveld-Bultserve om in te wonen?

Bentveld-Bultserve is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen (72% van de woningen). De buurt heeft een gemengde bevolking: 28% van de huishoudens heeft kinderen, 26% is eenpersoons. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1990 en 2010. Het aantal misdrijven is 100 per jaar, wat gemiddeld is voor een buurt van deze omvang.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten zoals PLUS (613 m), Albert Heijn (782 m) en Jumbo (807 m). Basisscholen zijn er ook dichtbij: basisschool Schateiland en Openbare Basisschool De Esmarke op 639 m. Het treinstation is op 800 meter, en er is een park of plantsoen op 400 meter.

Hoe groot is de woning en het perceel?

De woning heeft een woonoppervlak van 191 m² en een perceel van 557 m². Dat is ruimer dan gemiddeld in de buurt, waar de gemiddelde oppervlakte 143 m² is. Het bouwjaar is 1995, dus de woning is relatief modern.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 16,7% van de woningen label A+, 16,7% label A, 16,7% label B, 33,3% label C en 16,7% label D of lager.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in de buurt?

Momenteel staan er 4 koopwoningen te koop in de buurt. De gemiddelde vraagprijs is €400.750, met een mediaan van €382.000. De prijzen variëren van €250.000 tot €589.000. In het afgelopen jaar zijn er 27 woningen verkocht, met een gemiddelde verkoopprijs van €378.593.

Thoma Post Makelaars