Vrijstaande woning te koop: van Hogendorplaan 13, Eindhoven
KopenEindhovenVrijstaande woningenvan Hogendorplaan 13

van Hogendorplaan 13

Karpen, Eindhoven

€ 4.300.000
Buurt Karpen, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 515m²
515m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met allure

Deze vrijstaande woning aan de Van Hogendorplaan in Eindhoven ademt ruimte en rust. Met 515 m² woonoppervlak op een perceel van 1600 m² is er volop plek voor een gezin dat van privacy houdt. Het energielabel A belooft lage stookkosten. De vraagprijs van €4.300.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Eindhoven.

Karpen: een groene, rustige buurt

De buurt Karpen is een stille, groene wijk met veel koopwoningen (92%). De meeste huishoudens zijn zonder kinderen (85) of met kinderen (65), en er wonen relatief veel 45-plussers. Het park of plantsoen is op 0,1 km, letterlijk naast de deur. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken van een rustige, gezinsvriendelijke omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express (om de hoek) of Jumbo (twee straten verder). Ook Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar Kindcentrum De Boog (basisonderwijs, 1 km) of Lorentz Casimir Lyceum (voortgezet, 0,8 km). De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen op korte afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Honders & Alting Eindhoven BV op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 4.300.000
Prijs per m²€ 8.350
Woonoppervlakte515m²
Perceeloppervlakte1600m²
Bouwjaar1964
EnergielabelA
BuurtKarpen
WijkOud-Tongelre
GemeenteEindhoven

Locatie

van Hogendorplaan 13, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Karpen

Inwoners465
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

58 binnen 5 km

SPAR express
Insulindelaan 98
760m
Jumbo
Pagelaan 9
901m
Albert Heijn
Cassandraplein 8
1238m

Scholen

82 binnen 5 km

Lorentz Casimir Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1069 leerlingen
810m
Kindcentrum De Boog
Basisonderwijs · 326 leerlingen
1063m
Eckartcollege
Voortgezet onderwijs · 1590 leerlingen
1164m

Veelgestelde vragen

Over van Hogendorplaan 13, Eindhoven

Welk energielabel heeft van Hogendorplaan 13?

De woning aan van Hogendorplaan 13 in Eindhoven heeft energielabel A.

Is €4.300.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €4.300.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grootte (515 m²), het perceel (1600 m²) en het energielabel A is het marktconform voor een vrijstaande woning in deze buurt. Vergelijkbare woningen in Karpen zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de exclusiviteit.

Hoe rustig is de buurt Karpen?

Karpen is een zeer rustige buurt met een stedelijkheidsgraad van 4 (weinig stedelijk) en een omgevingsadressendichtheid van 847. Er wonen vooral 45-plussers en gezinnen, en het park ligt op 0,1 km. Misdrijven zijn laag (74 totaal).

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Het Lorentz Casimir Lyceum (voortgezet onderwijs) ligt op 810 m, Kindcentrum De Boog (basisonderwijs) op 1063 m, en het Eckartcollege op 1164 m. Ook is er een kinderdagverblijf op 1 km.