Vrijstaande woning te koop: Vijfhuizenberg 80A, Roosendaal
KopenRoosendaalVrijstaande woningenVijfhuizenberg 80A

Vijfhuizenberg 80A

Vijfhuizenberg, Roosendaal

€ 1.250.000
Buurt Vijfhuizenberg, RoosendaalBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 277m²
277m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene omgeving

Deze vrijstaande woning aan de Vijfhuizenberg 80A in Roosendaal ademt ruimte en rust. Met 277 m² woonoppervlak en een perceel van 1095 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A+ betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €1.250.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit van deze woning. Kijk ook eens naar andere vrijstaande woningen in Roosendaal voor een vergelijking.

De buurt Vijfhuizenberg

Vijfhuizenberg is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen en het is er overwegend rustig. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar op basis van CBS-cijfers wonen er vooral gezinnen en stellen. De buurt heeft een lage misdaadcijfers. Meer weten? Bekijk de buurt Vijfhuizenberg.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 10 minuten lopen, of bij Lidl en PLUS die ook om de hoek liggen. Kinderen kunnen naar KPO Basisschool Vondel of KPO Kindcentrum De Heiberg, beide op loopafstand. De gemeente Roosendaal biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Eijken Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.250.000
Prijs per m²€ 4.513
Woonoppervlakte277m²
Perceeloppervlakte1095m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA+
BuurtVijfhuizenberg
WijkIndustriegebieden
GemeenteRoosendaal

Locatie

Vijfhuizenberg 80A, Roosendaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Vijfhuizenberg

Inwoners215
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Vijfhuizenberg

Woningvoorraad83
Gem. WOZ-waarde€ 476.000
Koopwoningen90%
Huurwoningen10%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
Tolbergcentrum 160
885m
Lidl
Kennedylaan 118
906m
PLUS
Tolbergcentrum 172
989m

Scholen

33 binnen 5 km

KPO Basisschool Vondel
Basisonderwijs · 203 leerlingen
716m
KPO Kindcentrum De Heiberg
Basisonderwijs · 308 leerlingen
721m
De Wending
Basisonderwijs · 228 leerlingen
731m

Veelgestelde vragen

Over Vijfhuizenberg 80A, Roosendaal

Welk energielabel heeft Vijfhuizenberg 80A?

De woning aan Vijfhuizenberg 80A in Roosendaal heeft energielabel A+.

Is €1.250.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.250.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in deze buurt. Ter vergelijking: in de buurt Vijfhuizenberg zijn recent twee woningen verkocht met een gemiddelde prijs van €750.000. Deze woning is echter met 277 m² en een perceel van 1095 m² aanzienlijk groter dan gemiddeld, en heeft een uitstekend energielabel A+. De prijs weerspiegelt de royale afmetingen en de moderne bouw uit 2004.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar is goed bereikbaar. Het treinstation van Roosendaal ligt op 3 km afstand, dus op fietsafstand. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten als Albert Heijn, Lidl en PLUS op loopafstand.