Vrijstaande woning te koop: Voorbroek 1, Terborg

Voorbroek 1

Terborg-Oost, Oude IJsselstreek

€ 1.495.000
Buurt Terborg-Oost, TerborgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 342m²
342m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1922 staat in een rustige, groene omgeving in Terborg. Met 342 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 3730 m² is er volop ruimte. De woning heeft een authentieke uitstraling en is geschikt voor wie van een royale, klassieke woning houdt. De vraagprijs van €1.495.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk ook andere vrijstaande woningen in Oude IJsselstreek.

Buurt Terborg-Oost

De buurt Terborg-Oost is een kleinschalige woonwijk met 180 inwoners. Het is er rustig en groen, met veel eengezinswoningen. De meeste huizen zijn koopwoningen (91%). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Lidl (op loopafstand) of PLUS (twee straten verder). Ook Boni is dichtbij. Voor schoolgaande kinderen is er Dynamiek (basisonderwijs) op tien minuten lopen, en het Almende College (voortgezet onderwijs) op een kwartier. De gemeente Oude IJsselstreek biedt een landelijke, rustige woonomgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alpina Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.495.000
Prijs per m²€ 4.371
Woonoppervlakte342m²
Perceeloppervlakte3730m²
Bouwjaar1922
BuurtTerborg-Oost
WijkSilvolde-Terborg
GemeenteOude IJsselstreek

Locatie

Voorbroek 1, Terborg

Buurt statistieken

Gegevens uit Terborg-Oost

Inwoners180
Mannen53%
Vrouwen50%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Lidl
Doetinchemseweg 21
592m
PLUS
Marktplein 1
702m
Boni
Gasthuisstraat 2
888m

Scholen

12 binnen 5 km

Almende College
Voortgezet onderwijs · 1006 leerlingen
1145m
Dynamiek
Basisonderwijs · 231 leerlingen
1376m
Rooms Katholieke Basisschool De Plakkenberg
Basisonderwijs · 265 leerlingen
1866m

Veelgestelde vragen

Over Voorbroek 1, Terborg

Is €1.495.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.495.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale oppervlakte van 342 m² en het grote perceel van 3730 m². De woning is een vrijstaand huis uit 1922 met karakter. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van onderhoud en de exacte ligging.

Hoe is de buurt Terborg-Oost om in te wonen?

Terborg-Oost is een rustige, groene buurt met 180 inwoners. Het is een echte woonwijk met veel eengezinswoningen en koopwoningen (91%). De buurt is gezinsvriendelijk en heeft een lage criminaliteit (2 misdrijven). Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loop- of fietsafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,3 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dit is handig voor reizen naar omliggende steden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisonderwijs vind je bij Dynamiek (1,4 km) en Rooms Katholieke Basisschool De Plakkenberg (1,9 km). Voortgezet onderwijs is er bij Almende College (1,1 km).