Vrijstaande woning te koop: Dichterseweg 104, Doetinchem
KopenDoetinchemVrijstaande woningenDichterseweg 104

Dichterseweg 104

De Hoop - noord, Doetinchem

€ 1.695.000
Buurt De Hoop - noord, DoetinchemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 394m²
394m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene buurt

Deze vrijstaande woning aan de Dichterseweg 104 in Doetinchem ademt ruimte en rust. Met 394 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 1025 vierkante meter is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. Het energielabel A+ betekent dat je energiekosten laag blijven. De woning uit 2008 is relatief modern en verkeert in goede staat. De vraagprijs van €1.695.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit van deze woning. Kijk ook naar andere vrijstaande woningen in Doetinchem voor een prijsvergelijking.

De Hoop - noord: een fijne, rustige buurt

De woning ligt in de buurt De Hoop - noord, een rustige woonwijk in Doetinchem. Een bewoner zegt: "Fijne buurt, nog steeds geen problemen na bijna 15 jaar. Altijd wat te zien." De buurt telt ruim 1100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen. Meer weten over de buurt De Hoop - noord?

Dagelijks leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar Basisschool Canada, die op twee straten verder ligt. Voor de dagelijkse boodschappen is Dekamarkt om de hoek, op nog geen tien minuten lopen. Ook Lidl en Aldi zijn op loopafstand. Het park of plantsoen is naast de deur. De gemeente Doetinchem biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Alpina Makelaardij en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.695.000
Prijs per m²€ 4.302
Woonoppervlakte394m²
Perceeloppervlakte1025m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA+
BuurtDe Hoop - noord
WijkDe Huet
GemeenteDoetinchem

Locatie

Dichterseweg 104, Doetinchem

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.9
Kian
07-04-2025
In de buurt van alles

Fijne buurt, nog steeds geen problemen na bijna 15 jaar. Altijd wat te zien.

Buurt statistieken

Gegevens uit De Hoop - noord

Inwoners1.170
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Dekamarkt
Stationsstraat 44
759m
Lidl
Ijsselstraat 2
945m
Aldi
Schouwburgplein 224
1059m

Scholen

35 binnen 5 km

Basisschool Canada
Basisonderwijs · 277 leerlingen
203m
Vrije School De Kleine Prins
Basisonderwijs · 94 leerlingen
679m
Openbare Basisschool De Huet
Basisonderwijs · 87 leerlingen
940m

Veelgestelde vragen

Over Dichterseweg 104, Doetinchem

Welk energielabel heeft Dichterseweg 104?

De woning aan Dichterseweg 104 in Doetinchem heeft energielabel A+.

Is €1.695.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.695.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Doetinchem, maar het gaat om een zeer ruime woning van 394 m² op een perceel van 1025 m² met energielabel A+. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of ouder. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt De Hoop - noord om in te wonen?

De Hoop - noord is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Bewoners geven de buurt een 8,88 en noemen het een fijne buurt zonder problemen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer (32 misdrijven per jaar) en is kindvriendelijk met scholen en speelplekken op loopafstand.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je Basisschool Canada (203 m), Vrije School De Kleine Prins (679 m) en Openbare Basisschool De Huet (940 m). Voor voortgezet onderwijs is ISK Doetinchem op 1 km afstand. De meeste basisscholen zijn binnen tien minuten lopen bereikbaar.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Doetinchem ligt op 2,7 km afstand, ongeveer 35 minuten lopen of 5 minuten met de fiets. Vanaf daar kun je naar Arnhem, Winterswijk en verder reizen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A+, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. De isolatie en installaties zijn van hoog niveau, waardoor de stookkosten laag zullen zijn. Dit label is gunstig voor het wooncomfort en de maandlasten.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Dekamarkt is het dichtstbij (759 m), gevolgd door Lidl (945 m) en Aldi (1059 m). Ook Albert Heijn is op 1,3 km afstand. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je niet ver.