Vrijstaande woning te koop: Waterkersstraat 7A, Lelystad
KopenLelystadVrijstaande woningenWaterkersstraat 7A

Waterkersstraat 7A

Flora Midden, Lelystad

€ 800.000
Buurt Flora Midden, LelystadBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 206m²
206m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een ruime vrijstaande woning in een jonge wijk

Deze vrijstaande woning uit 2023 staat in de rustige wijk Warande, een groene en kindvriendelijke omgeving. Met 206 m² woonoppervlak en een perceel van 436 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning is nieuwbouw, dus je profiteert van moderne isolatie en installaties. De vraagprijs van €800.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Lelystad.

Flora Midden: een groene, rustige buurt

De woning ligt in buurt Flora Midden, een buurt met veel eengezinswoningen en een dorps karakter. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen, wat de buurt een levendige maar rustige sfeer geeft. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad en veel groen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, op nog geen tien minuten lopen. Ook PLUS, Lidl, Boni en Aldi zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. Basisscholen als De Tjotter en Kindcentrum Warande zitten om de hoek. De gemeente Lelystad biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van sportclubs tot culturele uitjes.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vlieg Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 800.000
Prijs per m²€ 3.883
Woonoppervlakte206m²
Perceeloppervlakte436m²
Bouwjaar2023
BuurtFlora Midden
WijkWarande
GemeenteLelystad

Locatie

Waterkersstraat 7A, Lelystad

Buurt statistieken

Gegevens uit Flora Midden

Inwoners1.475
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Ranonkellaan 1
925m
PLUS
Botter 4431
1423m
Lidl
Tjalk 15-09
1518m

Scholen

46 binnen 5 km

De Tjotter
Basisonderwijs · 325 leerlingen
445m
Kindcentrum Warande
Basisonderwijs · 432 leerlingen
915m
Kindcentrum de Pionier
Basisonderwijs
1059m

Veelgestelde vragen

Over Waterkersstraat 7A, Lelystad

Is €800.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €800.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Lelystad, maar de woning is nieuwbouw (2023) met een groot perceel en woonoppervlak. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak ouder of kleiner. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte afwerking en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Warande, een rustige wijk in Lelystad. Het treinstation van Lelystad is op 4,3 km afstand, dus met de fiets of auto goed te doen. De buurt is niet erg stedelijk (stedelijkheidsgraad 4), dus je bent aangewezen op de auto voor grotere reizen.

Wat voor buren kan ik verwachten in Flora Midden?

Flora Midden is een gezinsbuurt: 315 van de 500 huishoudens hebben kinderen, en de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,9. Er wonen relatief veel jonge gezinnen en kinderen (425 inwoners zijn 0-15 jaar). De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen (92% van de woningen).