Vrijstaande woning te koop: Willem Lodewijklaan 9, Heerenveen
KopenHeerenveenVrijstaande woningenWillem Lodewijklaan 9

Willem Lodewijklaan 9

Skoatterwald, Heerenveen

€ 975.000
Buurt Skoatterwald, HeerenveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 354m²
85% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Ruime vrijstaande woning in Skoatterwald

Deze vrijstaande woning aan de Willem Lodewijklaan 9 in Heerenveen ademt rust en ruimte. Met 354 m² woonoppervlak op een perceel van 642 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €975.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit van deze woning. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Heerenveen.

Buurt Skoatterwald

Skoatterwald is een groene, ruim opgezette wijk. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,88. Een bewoner zegt: "Het is een prachtige buurt, maar toch mist er wat gezelligheid. We doen nooit echt wat ik ken zelf eigenlijk bijna niemand." Een ander noemt het "ruim opgebouwd met veel groen" en waardeert de netheid. De buurt telt veel gezinnen en koopwoningen. Meer over de buurt Skoatterwald.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, op twee straten verder. Ook Ekoplaza, Jumbo, Aldi en Lidl zijn om de hoek. Basisscholen o.b.s. Het Slingertouw en De Burcht liggen op loopafstand. Het voortgezet onderwijs is tien minuten lopen. De gemeente Heerenveen biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Mijn Makelaar Heerenveen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 975.000
Prijs per m²€ 2.754
Woonoppervlakte354m²
Perceeloppervlakte642m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA
BuurtSkoatterwald
WijkHeerenveen
GemeenteHeerenveen

Locatie

Willem Lodewijklaan 9, Heerenveen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.0
B H
14-12-2024
Alleenstaand

Het is een prachtige buurt, maar toch mist er wat gezelligheid. We doen nooit echt wat ik ken zelf eigenlijk bijna niemand. Ook wonen er erg weinig kinderen (voornamelijk oude mensen) dus het mist ook dat kinderlijke plezier

8.8
W
28-06-2024
Ruim opgebouwd met veel groen

Ben er 3 jaar geleden komen wonen, nooit klachten gehad of last gehad van buren. Overal staan honden zakjes+afvalbakken hierdoor is het ook best schoon. Mooi ruim opgezet alleen de verbining met heerenveen is met maar 2 wegen en 1 zit helemaal vol met hobbels.

Buurt statistieken

Gegevens uit Skoatterwald

Inwoners5.280
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Skoatterwald

Woningvoorraad1.785
Gem. WOZ-waarde€ 428.000
Koopwoningen76%
Huurwoningen24%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
De Passage 2
1789m
Ekoplaza
Molenplein 10
1860m
Jumbo
Molenplein 27
1927m

Scholen

28 binnen 5 km

o.b.s. Het Slingertouw
Basisonderwijs · 409 leerlingen
202m
De Burcht
Basisonderwijs · 388 leerlingen
263m
Meester Duisterhoutschool Heerenveen
Speciaal onderwijs · 119 leerlingen
809m

Veelgestelde vragen

Over Willem Lodewijklaan 9, Heerenveen

Welk energielabel heeft Willem Lodewijklaan 9?

De woning aan Willem Lodewijklaan 9 in Heerenveen heeft energielabel A.

Is €975.000 een realistische prijs voor deze woning?